'avmarketi.com' Müşteri Memnuniyeti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Selamlar

  Geçen ay sürekli alışveriş yaptığım "avmarketi.com' sitesinden bi 'göl kamışı' almıştım ve gelen ürün sorunluydu, arayıp durumu anlattım ve anlayışla karşılayıp ürünü geri istediler ve aynı ürünün yenisini sorunsuz bir şekilde geri aldım.

  Biraz reklam gibi gibi olacak ama güvenilir bir site olduğunu söylemek isterim, ürünü satıp bize ne demediler, sorunu çözene kadar iletişim kurdular.

  Herkese tavsiye ederim, iyi forumlar!

 • Pardon hocam kusura bakmayın da yeni bir üyenin bu hobi dışında bir konuyu ele alarak malum bayiyi övmesi biraz garip kaçıyor. Bu forumda ve başka sitelerde o market hakkında açık açık bi ton şey yazmakta zaten hiç baktınız mı bilmiyorum :/:thumbdown::him:sagt

  "Olta balıkçılığı ve dalgıçlık" konusu içinde yorum yaptım, tavsiyede bulundum, bunun neresi yanlış,

  2014 'ten bu yana üyeyim forumun okumadığım yeri kalmadı, sadece yorum yazmak için boş boş yazmıyorum, önemli olduğu için yazıyorum Alperen Bey!