Hatsan pcp tüfeklerde zam

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan nerdeyse tüm pcp tüfeklerine zam yapmış

almayı düşündüğüm hatsan at-44 long lw namlu tüfek daha önce baktığımda 1400 tl civarlarındaydı şimdi ise 2050 tl olmuş

sadece at44 değil diğer tüfeklerdede böyle bir zam söz konusu

bu kadar büyük bir zam yapılmasının nedenini bilen varmı acaba?

link https://www.hatsanstore.com/ha…-pcp-havali-tufek-pmu3744

aksu avda fiyat değişikliği yok link https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=2762

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen qambers ().

• hatsan nerdeyse 1 senedir zam konusunda haber veriyor ve gelecek olan zamların öyle böyle olmayacağını belirtiyor bu keyfi bir zam değil arkadaşlar üretim maliyetinin artmış ve devletin bu sektöre çok yüklenmesinden oluşmuştur bu sadece hatsan için değil diğer firmalarda da aynı ben avukatı değilim ama hatsan fabrikasına çok özel siparişlerim oldu fiyatlar içinde ayrıntılı bilgilendiriyorlar diğer firmalara göre de fazlasıyla ürününün arkasında duran her konuda yardımcı olan bir firma ömür boyu garanti veren av bayileri var kaliteden şaşmadığı sürece fiyatların yükselmesi müşteri sayısında düşüş yaşatcağını sanmıyorum

• Mavcut iktidarın soktuğu kol gibi zamlardan artık zamlara alıştık , halk olarak zamları seviyoruz , umarım daha beter oluruz. Her ulus hak ettiği şekilde Yaşar, biz halk olarak böyle yaşamayı seçtik. Ben şahsen yerli firmaların havalı silahlarına bu paraları vermem bu saatten sonra. Maalesef bizim ülkenin esnafı hepsi değil ama %90 ı fırsatçıdır her fırsatta zam yapıp farklı bahaneler sürerler. Ben en az 30 tane ülke gezdim Avrupa’da gezmediğim görmediğim ülke kalmadı hatta bir kaçında uzun süre yaşadım ama Türkiye’deki gibi bukadar inanılmaz aşırı zamlara karşı suspus olan halk dünya üzerinde görmedim.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen hooper113 ().

• Mavcut iktidarın soktuğu kol gibi zamlardan artık zamlara alıştık , halk olarak zamları seviyoruz , umarım daha beter oluruz. Her ulus hak ettiği şekilde Yaşar, biz halk olarak böyle yaşamayı seçtik. Ben şahsen yerli firmaların havalı silahlarına bu paraları vermem bu saatten sonra. Maalesef bizim ülkenin esnafı hepsi değil ama %90 ı fırsatçıdır her fırsatta zam yapıp farklı bahaneler sürerler. Ben en az 30 tane ülke gezdim Avrupa’da gezmediğim görmediğim ülke kalmadı hatta bir kaçında uzun süre yaşadım ama Türkiye’deki gibi bukadar inanılmaz aşırı zamlara karşı suspus olan halk dünya üzerinde görmedim.

hatsanın zam yaptığını görünce aksu avda zam yapmış. büyük ihtimallede zamdan önceki fiyata aldıkları tüfekler. dediğiniz gibi fırsatçı zihniyet

• Böylece anlayınızki bu ülkeye demirin çöpü peletin kurşunu hatta o yanağımızı koydumuz sentetik plastik bile yurt dışından geliyor :)

• hatsanın zam yaptığını görünce aksu avda zam yapmış. büyük ihtimallede zamdan önceki fiyata aldıkları tüfekler. dediğiniz gibi fırsatçı zihniyet

Ben sizle aynı fikirde değilim hani av bayim yok ama bu ürünler bir meyve suyu yada içecek gibi fabrikadan alıp 25 kuruş kearla satılan ürünşer olacağını sanmıyorum bir av bayisine ürün yollanır satışından yüzde kazanılırr gibi düşünüyorum yani x av bayi acaba zam gelirmi die gidip 100 tane pcp tüfek stoklamaz die düşünüyorum bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum ama yukarıdada yazdığım gibi malesef çöpümüz bile ithal...

• Merhaba arkadaşlar, geçte olsa bir konuya açıklık getirmek istedim. Malesef ülkemizde zam üstüne zam gelmektedir. Bu sadece sektörümüz ile alakalı bir durum değildir. Malumunuz herşeye zam geldi. Herşeye ek vergi geldi, vergi yükü arttı iyice. Döviz artışı her sektörün tuzu biberi oldu.

Asgari ücrete yapılan zam her ne kadar az bulsakta toplum olarak bunun getirdiği yük yine üretime yansımakta, yine esnafın ticaretine yansımakta. Örneğin 2019 yılı aralık ayında düzenli bir şekilde bağkurunu ödeyen esnaf 750 tl ile kapatmışken, ocak ayına 870 tl ile girmiştir. Elektriğe, suya, ısınmaya, kiraya gelen zamlar cabası. Esnaf ayakta kalabilmesi için ne yapması gerekiyor? Mecbur zam yapması gerekiyor, en azından maliyet artışını yansıtması gerekiyor. Bu yüzden zamları çok görmemek gerekiyor diye düşünüyorum.

Bugün sektörümüzde her firma yılda 1 kez minimum zam yapmaktadır. Kimi yılbaşında, kimi yıl ortasında.. Hatsan ise bu zammı çoğu zaman 1,5 yılda bir kez yapmakta.

Ayırca konu başlığında geçen Hatsan'ın web sitesi diye lanse edilen site bizim gibi bir av bayisine aittir. Yani Hatsan'ın fabrika satış vs. gibi bir online satış sitesi yoktur. Biz firma olarak Hatsan'ın İç Anadolu Bölge bayisiyiz. Bizim gibi olan Türkiye'de çevre illerde bu şekilde online satış yapan firmalar bu fiyat geçişlerine ilk önce geçmek zorundadır.

Bu durum fırsatçılık ile alakalı değildir. Özellikle bu camiada bizi bir çok kişi çok iyi tanır ki, ürüne zam da gelse eğer elimizdeki ürün eski fiyattan kalma ise mutlaka müşteriye bunu bir şekilde yansıtmışısızdır. En azından yeni fiyat eski fiyat arası birşeyler yapmışızdır. Bu konuda fırsatçılığı kesinlikle kabul etmediğimi bilmenizi isterim.

Saygılarımla.

• pek çok alanda olduğu gibi ne yazık ki bizim camiayı da enflasyon canavarı vurmuş gibi görünüyor. her zaman olduğu gibi hayallerimizi ertelemekten başka elimize geçen bir şey olmuyor. bir birimizi üzmeden, kırmadan suçlamadan yolumuza devam edeceğiz. hata varsa hepimizdedir yada hiçbirimizde değil.

diana mod 48/52- 177

• İnşallah dediğiniz gibidir, kalp kırmak yada iftira atmak istememiştim açıkcası. Bir anda bu kadar zam gelince insan ister istemez afallıyor tabi, kusura bakmayın

• 1 Temmuz 2020 itibari ile Hatsan Silah Sanayi bünyesindeki ürünlere zam yapacaktır. Bu tarihten önce eski fiyatlardan ürün almak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler.