kralarmsın yeni modeli

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar. uzun bir aradan sonra da ikinci pcpmi almak için araştırmaya girdim. kafamda kırmızı renkli puncher one varken kralarms firması ve halil av bayisi ile konuşunca biraz beklemeye karar verdim. sanırım bigmaxin gelişmişini ve hatsan hercules gücünde yeni bir pcpyi 1 ay içinde piyasaya süreceklermiş. konu hakkında bilgisi olan arkadaşların önerilerine ihtiyacım var

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Dün fabrikayı arayıp görüştüğümde testlerin devam ettiğini ve muhtemelen yılbaşından sonra çıkacagını söylediler.

• ben yalnış anlamış olmalıyım.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• ama hercules gücünde olacağını size de söylemişlerdir ağırlığı da 4,2 kg

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Güzel silahlar varda sıkmaya bide yer bulsak istanbulda daha güzel olucak :)

• gelin bodruma hem tatil yaptırayım hem atış:)

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• vallaha nereden içtiğine bağlı. biliyorsun buralarda su içecekler arasındaki son tercih :)))

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Yeni model hakkında bilgisi olan var mı? Kralın yeni modelleri arasında herküle muadil var mı?

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• bigmax X çikti hercules tadinda cok hafif ve kullanişli hercules ile gezemezsin ama bigmax X ile cok rahat yorulmadan gezebilirsin tüfegi alali 2 gün oldu çok begendim. Tek eksisi bir önceki bigmax gb hava kısma olayi yok güc icin onu kaldirmişlar

• Hayırlı olsun.. Özelliklere bakınca herculesden daha güçlü sanki

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Tşk ederim. Gücü hercule cok cok yakin. Ama Bigmax X bana göre daha avantajli hafifligi , 20 cm kisa olmasi moderatör takilinca ayni boyda oluyorlar ama taşima acisinda ekstra avantajli ... ben ahşap yaptirdim exstra güzel oldu ;)

• Harika bir karar. Karbon benim hoşuma hiç gitmedi. Ahşap seçimi varmıydı alırken.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• bigmax X sadece karbonmuş ama sagolsunlar fabrikayla iletişime geçtik kirmadilar ...

• Çok güzel gerçekten de iyi günlerde kullanın. Sanırım aynısından alcam

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Tşk ederim. Gücü hercule cok cok yakin. Ama Bigmax X bana göre daha avantajli hafifligi , 20 cm kisa olmasi moderatör takilinca ayni boyda oluyorlar ama taşima acisinda ekstra avantajli ... ben ahşap yaptirdim exstra güzel oldu ;)

Selamlar, tüfeğinizi kazasız, belasız ketifle kullanmanızı dilerim.

En yakın rakibi olan hercules ile karşılaştırınca internetteki videolarda ilk şarjörde 46grain de neredeyse 890 fps sabit atışlar gerçekleştirdi. Sanki moderatörlü gibi çok güzeldi. Bu da 108 joule gibi bir enerji yapar. Bu kısa namlu için güzel değerler. Herculesin en çok ağırlığından başka grupmanından şikayet ediliyor. Siz grupman hakkında birşeyler söylemek ister misiniz?

• Tşk ederim Sanirim regülatör demek istediniz ? ...hercules Qe modelinde dahili moderatör(susturucu) old için boyuda yaklaşik 20cm daha uzun yani namlu uzunluklari ayni sayilir bigmax de moderatör istege bagli takilabiliyor hercullde üzerinde sabit mevcut...

Virüs ve sokaga cikma yasaklari yuzunden Grupman denemesi henüz yapamadim ??