Vortex Tactical 30 mm low ayak ve Vortex Su Terazisi

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ürünlerler sıfırdır 30 mm dürbün için alındı fakat son anda 34 mm tüpe geçilince boşa çıktı.Dürbün ayağının Amazon satış fiyatı kargosuz vergisiz 38 usd dir bana toplamda 65 usd ye mal olmuştur ben 45 usd ye bırakıyorum.Aynı şekilde su terazisi 32 usd dir ben 25 usd ye bırakıyorum.İndirim yapılmakyacaktır lütfen talep etmeyiniz.İyi forumlar dilerim.

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR

Mesaj 5 düzenlendi, son düzenleyen all-clear ().

• Ürünler sıfırdır 30 mm dürbün için alındı fakat son anda 34 mm tüpe geçilince boşa çıktı.Amazon satış fiyatı kargosuz vergisiz 38 usd dir bana toplamda 65 usd ye mal olmuştur ben 45 usd ye bırakıyorum.İndirim yapılmakyacaktır lütfen talep etmeyiniz.İlgilenenlere resimlerini atılacaktır.İyi forumlar dilerim.

Lütfen ilana resim ekleyiniz.

aksi taktirde konu silmek zorunda kalıcam

marmarateam.png

• Resim eklendi.

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR

• all-clear

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Vortex Tactical 30 mm low” Yeni Başlık: “Vortex Tactical 30 mm low ayak ve Vortex Su Terazisi”.
  • Satıldı.

• Su terazisi 34 tüp olup satışı devam etmektedir.