AT44 W10 LONG SET

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Regülatörlü Hatsan AT44 W10 LONG , BSA 8-32x44 SWF dürbün , mavi renk atış yastıkları , metal hedeflik-kamuflaj bantlar-moderatör hepsi set halinde satılıktır. Tüfek satılmadan diğer ekipman ayrı satılmayacaktır setin sıfırı regülatör işlemiyle beraber 3.000 TLyi geçmektedir şu an da. İstediğim fiyat 1.500 TL dir , takas imkanı ve az da olsa pazarlık payı vardır. 407-regulatorlu-at44-w10-long

"Ali Bumaye"!!!

Mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenleyen sniper42 ().

• Regülatörlü Hatsan AT44 W10 LONG , BSA 8-32x44 SWF dürbün , mavi renk atış yastıkları , metal hedeflik-kamuflaj bantlar-moderatör hepsi set halinde satılıktır. Tüfek satılmadan diğer ekipman ayrı satılmayacaktır setin sıfırı regülatör işlemiyle beraber 3.000 TLyi geçmektedir şu an da. İstediğim fiyat 1.500 TL dir , takas imkanı ve az da olsa pazarlık payı vardır. 407-regulatorlu-at44-w10-long

Konuya lütfen resim ekleyiniz aksi taktirde konuya silmek zorundayım.

marmarateam.png

• Resimleri galeriye yükleyip ilanın sonuna linki ekledim başka türlü yapamadım.

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

izleseydiniz vakdiniz verim sorunsuz yüklenir iyi forumlar.kocaman

Galeri

marmarateam.png

• Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

izleseydiniz vakdiniz verim sorunsuz yüklenir iyi forumlar.kocaman

Galeri

Galeriye resimleri yüklemiştim paylaştığım link galerinin linki ancak görünmüyor ilanımda mobilden yüklemeyle alakalı bir durum olabilir mi ?

"Ali Bumaye"!!!

• Galeriye resimleri yüklemiştim paylaştığım link galerinin linki ancak görünmüyor ilanımda mobilden yüklemeyle alakalı bir durum olabilir mi ?

konuya edit deyince üst galeri albüm olarak ekle kısmı varmı ona basarsanız görüsünüz

marmarateam.png