SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR...FT Tüfeğim KRAL PUNCHER PRO 2 (Huma Regülatörlü) 4,5

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır FT yarışmalarında kullandığım Kral Puncher PRO 2 tüfeğim scuba tüp hariç tüm parçalarıyla satılıktır. Bu tüfekle 50/42 vuruş yapma imkanım oldu. Şu an regülatörü 770 fps hızına ayarlı 200 bar ile 110 bar arası stabil olarak yaklaşık 80 atış yapabilmektedir. Her bir parçasını yarışmaya göre hazırlayıp ayarlaması yapılmıştır. Kargo alıcıya ait olup öncelik kesinlikle set olarak satılması yönündedir. Eğer tüfek önce satılırsa diğer ürünler için parça satışı yapılır. Fikir vermesi açısından detaylı fiyatlarını da aşağıya yazdım.

KRAL PUNCHER PRO 2 .........2.000 TL

( İçeriği : 700 TL degerinde Huma Regülatör, yeni tetik sistemi, yarışmaya uygun hale getirdiğim tekli yükleme aparatı, ayarlı omuz pedi, hamster takmak için pikatini ray, dürbün yükseltmek için 11/11 adaptör, dolum ucu, 2 adet şarjör, yarışma için pelet kutusu, Kral taşıma Çantası ve tüfeğin faturası)

HAWKE 8-32X56 DÜRBÜN (20X Mildot)...........2.300 TL

HAWKE Z DÜRBÜN AYAĞI..............150 TL

PARALAKS TEKERİ........130 TL

TURET KAPAĞI...... 70 TL

SU TERAZİSİ.........30 TL

WRANGLER HAMSTER..........450 TL

WRANGLER MODERATÖR.......70 TL

RÜZGAR İNDİKATÖRÜ.......150 TL

SET TOPLAMI ...............5.350 TL

KRAL PUNCHER PRO 2 KRAL PUNCHER PRO 2 KRAL PUNCHER PRO 2 KRAL PUNCHER PRO 2 KRAL PUNCHER PRO 2 KRAL PUNCHER PRO 2

atakimi.png   Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• atakimi.png   Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Huma regülatörün tüfekteki performansını bugün videoya çektim. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

atakimi.png   Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Ben yarım ceketli kullanmadım. Firmaya sormanizda fayda var.

• Set olarak güncel fiyatı 4.700 TL olmuştur. Alan arkadaşıma şimdiden hayırlı olsun.

• Güncel...

• KRAL PUNCHER PRO 2 .........2.000 TL.........1800 TL

( İçeriği : 700 TL degerinde Huma Regülatör, yeni tetik sistemi, yarışmaya uygun hale getirdiğim tekli yükleme aparatı, ayarlı omuz pedi, hamster takmak için pikatini ray, dürbün yükseltmek için 11/11 adaptör, dolum ucu, 2 adet şarjör, yarışma için pelet kutusu, Kral taşıma Çantası ve tüfeğin faturası)

HAWKE 8-32X56 DÜRBÜN (20X Mildot)...........2.300 TL ....SATILDI

HAWKE Z DÜRBÜN AYAĞI..............150 TL....SATILDI

PARALAKS TEKERİ........130 TL....SATILDI

TURET KAPAĞI...... 70 TL.....SATILDI

SU TERAZİSİ.........30 TL....SATILDI

WRANGLER HAMSTER..........450 TL.....400 TL

WRANGLER MODERATÖR.......70 TL

RÜZGAR İNDİKATÖRÜ.......150 TL .........100 TL

KALAN ÜRÜNLERİN TOPLAMI.........2370....HEPSİNİ ALDIM DİYENE..........2.200 TL

• Mrb,4.5 jsb saçma ile kralın güç ayar vidasını kaçta kullanıyorsunuz,chronom yok ölçüm yapamıyorum, ayarı ortalama söyleme şansınız varmıdır.

Kral puncher pro 5.5 Hawke Vantage 4-16x50 AO IR

Gamo shadow sport 4.5 Hawke Vantage 4-12x40 AO

cometa lynx v10 5.5 discovery hi 6-24x50 SF

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil. (Fuzuli)

• Benim tufekte regülatör olduğu için senin hesaba uymaz. Mutlaka bir chrono ile ölçüm yapın.

• KRAL PUNCHER PRO 2 ..............1.700 TL

Fiyata moderatürü ve rüzgar indikatörünü de ekledim. Üstüne 100 TL de indirdim. Kargolardaki sıkıntılardan dolayı Ankara içi alıcılar öncelikli tercihimdir.

Fiyata Dahil Olan Ürünler

1- 700 TL degerinde Huma Regülatör,

2- yeni tetik sistemi,

3- yarışmaya uygun hale getirdiğim tekli yükleme aparatı,

4- ayarlı omuz pedi,

5- hamster takmak için pikatini ray,

6- dürbün yükseltmek için 11/11 adaptör,

7- dolum ucu,

8- 2 adet şarjör,

9- yarışma için pelet kutusu,

10- Kral taşıma Çantası,

11- wrangler moderatör,

12- rüzgar indikatörü

13- tüfeğin faturası

• Son fiyat 1.500 TL dir. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

• merhaba üstad. Sizde satılık kral 5.5 namlu mevcutmu. Selamlar

yok hocam fabrika ile iletişime geçmen iyi olur.

• Satıştan çekilmiştir...

• MuRaT_6606

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık : “FT Tüfeğim KRAL PUNCHER PRO 2 (Huma Regülatörlü) 4,5” Yeni Başlık: “SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR...FT Tüfeğim KRAL PUNCHER PRO 2 (Huma Regülatörlü) 4,5”.