Diananın hangi modeli_?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar ben diana 350 magnum classic professıonal kullanıyorum ama artık yeni bir silah sahibi olmak istiyorum iki seçenek var mod54 airking ve diana mod460 sizce hangisi

• Neden yeni bir silah alma ihtiyacını hissediyorsunuz acaba? Ben de tam 350 almaya hevesleniyordum da o bakımdan soruyorum :)

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Official Post

Neden yeni bir silah alma ihtiyacını hissediyorsunuz acaba? Ben de tam 350 almaya hevesleniyordum da o bakımdan soruyorum :)

Merhaba Özer,

Bu bir hobi ve hobilerde zaman içinde görüntüsünden sıkıldığın karını değiştiremeyeceğin için silahını değiştirerek,değişiklik egonu tatmin edersin,350 çok güzel bir silah,bu silahı arkadaşımız sürekli kırıyordu namlusunu,artık namlusunu kırmayacağı bir silah almak istiyor. ;)

• Merhaba Özer,

Bu bir hobi ve hobilerde zaman içinde görüntüsünden sıkıldığın karını değiştiremeyeceğin için silahını değiştirerek,değişiklik egonu tatmin edersin,350 çok güzel bir silah,bu silahı arkadaşımız sürekli kırıyordu namlusunu,artık namlusunu kırmayacağı bir silah almak istiyor. ;)

kırıyordu derken ? yani bozuluyormuydu demek istediniz

Webley Patriot - T.M.A.

• Official Post

kırıyordu derken ? yani bozuluyormuydu demek istediniz

Hayır,o anlamda söylemedim,biraz esprili yaklaşmak istedim.

• air king le dogru yolu bulursunuz bence?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• bende airking diyorum ama yandan kurma olması beni biraz düşündürüyor çünkü daha önce hiç yandan kurma kullanmadım zorluk çekermiyim acaba

• Hıı o zaman 350'yi ben alayım :D

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...