namluya sıkışan peletleri çıkarmanın yolu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar hobidaşlar, iki gün önce hatsan TÜRKbull 6.35 tüfeğin namlusuna birkaç tane pelet sıkıştı, servise göndermek istemiyorum, şuan tüfeği dağıttım ancak namlu ucundaki kurma kolunu geri iten parçadan dolayı namluyu sökemiyorum. Daha önce sökmeyi başaran arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını bekliyorum.

• Bir çözüm bulabildiniz mi?

Bende hatsan sortie var..tahmini 4-5 tane pelet sıkışık halde..

• selam yeni bir hatsan sortie aldım bugün 7-8 atış yapıp tamam dedim güvenlik için şarjoru cıkarmak istedim dolu kalmasın diye kurma kolunu çekmeme rağmen yerinden çıkmadı sonrada boş bulunup kurma kolunu bıraktım bu seferde ikinci pelleti itti sanırım ve iyice sıkıştı tetigi çekmeme rağmen ateşleme yapmadı jarjörü ve sıkişan pelletleri nasıl çıkarabilirim.Yanlış birşey yapmak istemiyorum.

• selam yeni bir hatsan sortie aldım bugün 7-8 atış yapıp tamam dedim güvenlik için şarjoru cıkarmak istedim dolu kalmasın diye kurma kolunu çekmeme rağmen yerinden çıkmadı sonrada boş bulunup kurma kolunu bıraktım bu seferde ikinci pelleti itti sanırım ve iyice sıkıştı tetigi çekmeme rağmen ateşleme yapmadı jarjörü ve sıkişan pelletleri nasıl çıkarabilirim.Yanlış birşey yapmak istemiyorum.

Hocam bende bugün gözü karartıp namluyu ısıtarak içindeki peletleri eritip çıkarttım temizledim, ancak başka bir sorun baş gösterdi, namlu üzerinde kurma mekanizmasını çalıştıran plastik silindir parçalar eridi. Yenisini nereden bulabilirim onu öğrenmeye çalışıyorum.