İlk alacağım pcp tufek için öneri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Iyi geceler. Pcp tufek almak istiyorum ama pcp hakkında hiçbir bilgim yok. Biraz araştırma yaptım ama sizlerin deneyiminden faydalanmak istedim. Hava pompası ile kullanabilecegim , 3500-3800 gram hangi marka ve model silah önerirsiniz. Bütçe,pompa dahil 2500-3000 tl .

• Kaç metrelere atacağınız da önemli bir konu. Pompa ile dolduracaksanız ve antrenmanlı değilseniz ufak tüplü pcp lere gönelin derim. 280 330 cc daha uygun olur. Regülatörlü seçmemenizi öneririm belirli bir süre sonra pompadan kaynaklı nemden dolayı sıkıntı yaratabilir. Kralın breaker,maxi,mega hastanın at44 tarzı pcp ler başlangıç için sizi tatmin edecektir. Lakin 450 500 cc lere hava basarım derseniz hali hazırda yeni almış olduğum ve severek kullandığım jumboyu tavsiye edebirim.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • Kaç metrelere atacağınız da önemli bir konu. Pompa ile dolduracaksanız ve antrenmanlı değilseniz ufak tüplü pcp lere gönelin derim. 280 330 cc daha uygun olur. Regülatörlü seçmemenizi öneririm belirli bir süre sonra pompadan kaynaklı nemden dolayı sıkıntı yaratabilir. Kralın breaker,maxi,mega hastanın at44 tarzı pcp ler başlangıç için sizi tatmin edecektir. Lakin 450 500 cc lere hava basarım derseniz hali hazırda yeni almış olduğum ve severek kullandığım jumboyu tavsiye edebirim.

70_80 metre mesafede yeterli. Benim için önemli olan tüfeğin hafif olması ve ikide bir ariza yapmaması.Sizin kullandığınız silahın grupmani nasıl? Bu arada baya antrenmanliyim?

• 70_80 metre mesafede yeterli. Benim için önemli olan tüfeğin hafif olması ve ikide bir ariza yapmaması.Sizin kullandığınız silahın grupmani nasıl? Bu arada baya antrenmanliyim?

Kullandığınız pellete göre değişir biraz grupmanı. Spoton 18.13 kullanıyorum ben. Müthiş diyemem 50 metrede ama idare eder. Bugün 26 grain solid denedim 225 m/s ile attı, solid için yavaş bir hız ama 5 atış 50 metrede 1 cm yaptı.

[Resim Engellendi: https://hizliresim.com/9YzVm3]

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen onur48 ().