Umarex UX Tornado Revolver Tipi Havalı Tabanca

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün itibari ile Umarex UX Tornado Revolver tipi havalı tabanca satın aldım.Kargoyu heyecanla bekliyorum.

Silahın atım hızı 370 fps yani 120m/s olarak belirtilmiş. Şarjörü yani magazin dedikleri topu 10 adet 4.5mm çelik bilye kapasitesine sahip. Tetik hem tek hem çift hareketle çalışıyor. Tüm parçalar plastik sadece tetik ve horoz metal. Tabanca 600-700 gram ağırlığında olduğu belirtiliyor. Tek bir Co2 kartuşu ile ortalama 10 şarjör yani 120 atış yapabildiği belirtilmiş.

Genelde hiç bir yerde belirtilmemiş ama hem satıcısı ile hem de distribütörü olan Altunbaş A.Ş. ile yaptığım görüşme neticesinde ayrıca 2 adet şarjör daha geliyor yani toplam 3 adet şarjör oluyor. Bu iyi bir avantaj. Ayrıca yaylı şarjörlerde zamanla yay gevşiyor ancak bunda yay olmadığı için daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum.

Ürün elime geldikten sonra müsait zamanda ayrıca inceleme belirteceğim.

[Resim Engellendi: https://www.umarex.com/temp/images/5.8199_Tornado_links_538_400_0.jpg]

[Resim Engellendi: https://www.umarex.com/temp/images/5.8199_Tornado_persp_538_400_0.jpg]

[Resim Engellendi: https://www.umarex.com/temp/images/5.8199_Tornado_rechts_538_400_0.jpg]

Umarex UX Tornado - 4.5mm BB (2019)

ASG Bersa Thunder 9 Pro - 4.5mm BB (2019)

Hatsan Turcar (Striker Edge) - 5.5mm Pellet (2018)

Hatsan Mod 25 - 5.5mm Pellet (2018)

Umarex X.B.G - .177 4.5mm BB (2018)

www.alperheper.com

• alperheper

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Umarex UX Tornado” Yeni Başlık: “Umarex UX Tornado Revolver Tipi Havalı Tabanca”.
  • Hayırlı olsun hocam epey afilli duruyor

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• güle güle kullanın güzel ve sıradışı alışık olduğumuz toplu tabancalardan biraz farklı bir görüntüsü var.fırsat bulursanız atış ve isabet videosu bekleriz

• Teşekkür ederim.

İlk defa dün itibari ile atış yaptım. Evde 5 metreden pellet tuzağına 14x14cm hedef kağıdına yaptığım atışları aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Tetikteki single action ve double action seçeneği olduğu için (yani horozu çekip, tetiğe yarım haldeyken basmak hedefteki başarı oranını arttırıyor. Bu yüzden diğerlerine göre daha başarılı diyebilirim.

İlgili atışları ait görseli instagram hesabımdan görebilirsiniz.

www.alperheper.com

• Teşekkür ederim.

İlk defa dün itibari ile atış yaptım. Evde 5 metreden pellet tuzağına 14x14cm hedef kağıdına yaptığım atışları aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Tetikteki single action ve double action seçeneği olduğu için (yani horozu çekip, tetiğe yarım haldeyken basmak hedefteki başarı oranını arttırıyor. Bu yüzden diğerlerine göre daha başarılı diyebilirim.

İlgili atışları ait görseli instagram hesabımdan görebilirsiniz.

Elinize sağlık hocam. Lakin bb değil de normal pellet atan tabanca kullansanız daha isabetli olurdu ?

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Bende şu sıralar Pellet atan bir kaç modelle ilgileniyorum ama fiyatlar çok uçtu.

Bulursam 2. el mantıklı fiyatlarla aşağıdaki modellerden arıyorum.

• Crosman Vigilante
    • Crosman 2240
    • Gamo PT85
    • Gamo PT25

www.alperheper.com