Kral puncher pro slient 5.5 mi evanix rex 6.35 mi? Yardım istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hali hazırda mevcut kral puncher pro slient 5.5 mm sahibiyim. Kral pompa scuba dürbün 3 adet şarjör herşeyim tam takım mevcut.

Daha az sapma ve yüksek tahribat için evanix rex 6.35 almayı düşünüyorum kendi setimi satıp. İki sorum olacak sizlere müsadenizle;

1- sizce sapma ve darbe noktasında çok değişiklik olur mu?

2- en önemlisi tek atışlık olduğu için evanix rex bu büyük bir dezavantaj olur mu ?:/

• Konu ile alakalı çpk bilgi sahibi değilim fakat ;

Daha az sapma derken ? Kullandığınız Kral pro da sapma çok mu ?

Alacağınız evanix e pompa ile dolum yapabilecek misiniz ?
    iki kalibre farklı tüfekleri kıyaslıyorsunuz ,

Sormak istediğiniz evanix daha stabil ve isbetlimidir sorusu mu ?

• Evanix kullanmadığım için onun hakkında yorum yapamayacağım , youtube da muhtemelen inceleme videoları vardır , izleyip fikir edine bilirsiniz.

Hangi kalibre daha iyi sorusuna gelince kaç metrelere atmak istiyorsunuz , tahribat mı istiyorsunuz, önce isteklerinizi belirleyip ona göre kalibre seçin . 6.35 kalibre seçenek daha az ve pahalı (5.5 ile karşılaştırma yapınca)

• ben daha fazla tahribat ve daha fazla mesafe istiyorum. Zaten klasik tek tip pelet kullanıyorum 5.5 te de çeşit önemli değil açıkçası.