36.cal yarı otomatik şarjörlü

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese merhaba.

Konu başlığında belirttiğim üzere 36 cal. yarı otomatik şarjörlü AR modeli tüfek almayı düşünüyorum.

Bazı yakın çevremden az da olsa bilgi ve tavsiye aldım ama aklım hala karışık.

En son olarak şuan aklımda iki marka var,ama ikisininde olumlu olumsuz özelliklerini duymaktayım.

Kullanan veye daha önce deneme fırsatı olan hobidaşım varsa lütfen bilgisi ve tecrübesi doğrultasında yardımcı olursa çok sevinirim.

Aklımda olan marka ve modeller ersüs ve aksa crossfire modelleridir.Bunun yanında farklı marka ve model tavsiyelerinede açığım.

Buarada halihazırda 20 cal husan kullanıcısıyım ve markadan gayet memnunum ama dediğim gibi36 cal. de farklı marka düşünüyorum.

Herkese saygılar diler şimdiden teşekkür ederim.:thumbup:

• Husan M71 yeni versiyon kullanıyorum şimdiye kadar sıkıntı çıkarmadı memnunum. Farklı marka düşündüğünüzü söylemişsiniz ama bence M71 modelini de seçeneklerinize ekleyin derim.

''Husan M71 - Vortex Sparc AR''

''Husan Metal Force 12 - Konus Sight Pro 7375''

''Kral Nemesis W - Vector Optics Taurus 5-30x56 FFP''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Hawke Sidewinder FFP 6-24x56 Mil''

''Huben K1 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Hatsan Flash QE''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• bende crossfire var 2019 model Polymer şarjör kullanırsanız hiç sıkıntı çıkarmıyor. kısa da video çekmiştim yaz aylarında. 36 cal YAF kullanıyorum ve sorunsuz....

Zoraki Ultra HP02 4.5mm

Beeman P17 4.5mm

Sig Sauer P226 Elite 4.5mm

Crosman Vigilante 4.5mm

Daisy Powerline 15XT 4.5mm
    Crosman 1088 4.5mm
    Gamo P-23 Combat 4.5mm

Gamo P900 IGT 4.5mm
    KWC Mini Uzi M11 4.5 mm

KWC Makarov 44PM 4.5 mm

Hatsan Mod 125 Sniper Vortex 6.35mm

Hatsan Mod 135 Vortex QE 5.5 mm

Hatsan Mod 87 Vortex QE 5.5 mm
    Zoraki Ultra HP01 Dipcik ve Uzun namlu mod 4.5 mm

Gamo Whisper X 5.5 mm

Crosman Nitro Venom Dusk 5.5 mm

Stoeger X50 5.5 mm

Stoeger X20 Supressor 4.5 mm

• haniç 36 kalibre sahibiyim kalite işcilik isabet görüntü mükemmel tamamı dövme çelik çok memnunum.Ayrıca husan m71 de kullandım oda çok güzel.şimdi bir tanede revolver şeklinde üretilen atalante revolver toplu 36 kalibre tüfeği almayı düşünüyorum

• Atalante Revolver müthiş bir ürün. Arkadaşlarım en çok onu seviyor atış yaparken. Hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz her türlü fişeği de atıyor. Ama tabiiki ki bir Haniç değil. O ayrı bir klasman...

Zoraki Ultra HP02 4.5mm

Beeman P17 4.5mm

Sig Sauer P226 Elite 4.5mm

Crosman Vigilante 4.5mm

Daisy Powerline 15XT 4.5mm
    Crosman 1088 4.5mm
    Gamo P-23 Combat 4.5mm

Gamo P900 IGT 4.5mm
    KWC Mini Uzi M11 4.5 mm

KWC Makarov 44PM 4.5 mm

Hatsan Mod 125 Sniper Vortex 6.35mm

Hatsan Mod 135 Vortex QE 5.5 mm

Hatsan Mod 87 Vortex QE 5.5 mm
    Zoraki Ultra HP01 Dipcik ve Uzun namlu mod 4.5 mm

Gamo Whisper X 5.5 mm

Crosman Nitro Venom Dusk 5.5 mm

Stoeger X50 5.5 mm

Stoeger X20 Supressor 4.5 mm

• YENİ

Kullanıcısı değilim ama ''haniç'' in iyi silahlar yaptığını duymuştum.

haniçin sahibi hüseyin beyi tanırım. atölyesinde çok bulundum . kaliteli silah yapar. bende 36 çatüs vardı başka tüfekle takas ettim gene düşünüyorum.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen cengiztaberda ().