Huben K1 havalı tüfeği Tanıtım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar alalı 2 gün olan Huben K1 tüfeğine tanıtım videosu çektim izleyip kanalıma abone olup destek olursanız sevinirim..

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Yanlis anlamayın bütçeniz iyidir hobi sonuçta para harcamaktan kacinmazsiniz ama bu tüfeğe bu kadar para verecek bu tüfeğin neyi var ? Bizim yerli bütçe dostu tüfeklerden ne fazlası var ?

• Yanlis anlamayın bütçeniz iyidir hobi sonuçta para harcamaktan kacinmazsiniz ama bu tüfeğe bu kadar para verecek bu tüfeğin neyi var ? Bizim yerli bütçe dostu tüfeklerden ne fazlası var ?

Bu silahın gücüne ulaşabilen yerli tüfekler nerdeyse 5kg civarı 100cm den uzun ve yarı otomatik değiller basınç ve regülatör ayarları bu kadar kolay değiştirilemiyor. 350 bar gibi bir basınç doldurulabilecek tüpleri yok ve her zaman scuba tüp olması lazım bu ürünün kendi özel pompası var ve 100 bardan 350 bara 20 dk da pompalanıyor.. gel gelelim tüfeğin en büyük özelliğine çekiç ve iğne yok hava kaybı olmadan çok istikrarlı atışlar yapılabiliyor.. ülkemizdeki çoğu yarı otomatik tutukluk yapıyor kullananlar bilir. bunca özellik 83 cm 3 kg lık bir üründe mevcut.. Ben yarı otomatik hafif güçlü çok sayıda mermi atabilecek el pompası ile dahi çok kolay doldurulabilecek bir ürün aradım ve karşılığı huben oldu.. ülkemizde satılanlar en fazla 250 bar basınçta ve çok ağır ve büyükler.. umarım yanıtım yeterli olmuştur hocam iyi günler dilerim. Youtube da bu silahla yapılan 200 - 250 metre atışları var izlemenizi tavsiye ederim.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Hikmet88 ().

• Gücü ve ayar imkanları sebebiyle çok kullanışlı bir tüfek,ayar vidasının dönerken çıkardığı klik sesinden bile ne kadar kaliteli olduğu anlaşılıyor.

Yüksek bar avantajı,kısa ve güçlü olması sebebiyle cricket almayı düşünüyorum kendim için ama imkanlar dahilinde bu her açıdan çok daha gelişmiş bir tüfek.Daha çok video çekeceğinizi tahmin ediyorum,hatta vakit ayırabilirseniz Alparslan Şen hocamız gibi bol grupmanlı chrono testli bir inceleme yapabilirseniz hem bizim açımızdan hem de yurt dışındaki kullanıcılar açısından çok faydali olacaktır.

İyi günlerde kullanın..

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM

• Bu silahın gücüne ulaşabilen yerli tüfekler nerdeyse 5kg civarı 100cm den uzun ve yarı otomatik değiller basınç ve regülatör ayarları bu kadar kolay değiştirilemiyor. 350 bar gibi bir basınç doldurulabilecek tüpleri yok ve her zaman scuba tüp olması lazım bu ürünün kendi özel pompası var ve 100 bardan 350 bara 20 dk da pompalanıyor.. gel gelelim tüfeğin en büyük özelliğine çekiç ve iğne yok hava kaybı olmadan çok istikrarlı atışlar yapılabiliyor.. ülkemizdeki çoğu yarı otomatik tutukluk yapıyor kullananlar bilir. bunca özellik 83 cm 3 kg lık bir üründe mevcut.. Ben yarı otomatik hafif güçlü çok sayıda mermi atabilecek el pompası ile dahi çok kolay doldurulabilecek bir ürün aradım ve karşılığı huben oldu.. ülkemizde satılanlar en fazla 250 bar basınçta ve çok ağır ve büyükler.. umarım yanıtım yeterli olmuştur hocam iyi günler dilerim. Youtube da bu silahla yapılan 200 - 250 metre atışları var izlemenizi tavsiye ederim.

Tam güçte kaç atış yapabiliyor ?

• Tam güçte kaç atış yapabiliyor ?

5.5 mm 33 grain pelleti 1000 fps ile attığında 100 joule enerji oluşturuyor ve bu şekilde 40 adet mermi atabiliyor. 5.5mm namlu ile bu güce çıkıp atış yapabilen havalı tüfekler çok az olsada çok ağır ve büyükler.. yarıotomatik olarak ise bu güçte sınıfının lideri huben.

• Tam güçte kaç atış yapabiliyor ?

Harici İçerik youtu.be
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu videoyu izleyebilirsiniz güç olarak 33 grain pelletin atışları

• Gücü ve ayar imkanları sebebiyle çok kullanışlı bir tüfek,ayar vidasının dönerken çıkardığı klik sesinden bile ne kadar kaliteli olduğu anlaşılıyor.

Yüksek bar avantajı,kısa ve güçlü olması sebebiyle cricket almayı düşünüyorum kendim için ama imkanlar dahilinde bu her açıdan çok daha gelişmiş bir tüfek.Daha çok video çekeceğinizi tahmin ediyorum,hatta vakit ayırabilirseniz Alparslan Şen hocamız gibi bol grupmanlı chrono testli bir inceleme yapabilirseniz hem bizim açımızdan hem de yurt dışındaki kullanıcılar açısından çok faydali olacaktır.

İyi günlerde kullanın..

Kamera aparatım şuan grupman videoları için çok uygun değil. Yeni yandan kayıt yapan bir kamera aparatı aldığımda uygun hava şartları oluştuğu ilk gün grupman videosu çekicem hocam. Çok sağolun.. darısı sizlere inş

• 5.5 mm 33 grain pelleti 1000 fps ile attığında 100 joule enerji oluşturuyor ve bu şekilde 40 adet mermi atabiliyor. 5.5mm namlu ile bu güce çıkıp atış yapabilen havalı tüfekler çok az olsada çok ağır ve büyükler.. yarıotomatik olarak ise bu güçte sınıfının lideri huben.

Yarı otomatik tüfeklerin grupmanlari çok iyi olmuyor genelde . Yakın zaman da güzel bir grupman videosu da bekliyoruz

• Tekli destek yastığı ile hafif rüzgarlı bir ortamda seri atışlarla 75 - 100 metrelerde grupman çalışması yaptım arkadaşlar pek istediğim gibi olmasada mükemmel olana kadar devam iyi seyirler ?

Harici İçerik youtu.be

• Huben K1 ile 75 metrede pinpon topu atışları..100 metrede soda şişesi.. iyi seyirler..

Harici İçerik youtu.be

• Güzel videolar olmuş elinize sağlık.

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Ellerinize sağlık,tüfeğin potansiyeli çok yüksek.Siz alıştıkça hatta daha iyi dürbünlerle deneme imkanınız olursa çok daha güzel sonuçlar alacağınız kesindir..

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM

• Ellerinize sağlık,tüfeğin potansiyeli çok yüksek.Siz alıştıkça hatta daha iyi dürbünlerle deneme imkanınız olursa çok daha güzel sonuçlar alacağınız kesindir..

Sağolun hocam aynen tüfek çok kaliteli bir ürün alalı 2 hafta oluyor hobide yeni sayılırım o yüzden alışma sürecindeyiz. Dürbüne önden kamera aparatı takılı olduğu için atışlarda biraz sallanıyor ve görüntü biraz bulanık. emrah sayar beyden yandan takılan bir kamera aparatı aldım elime ulaşınca daha kolay atışlarla net bir görüntü sağlıcam umarım. Sağolun yorumlarınız için.

• Huben güç testi yeni bir video..

Harici İçerik youtu.be