Sig sauer p226 vs walther cp99

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • p 250 modelini kullandım belli süre sonra bozuluyor cp 99 modelide var onuda kullandım cp99 la 2 senede 15000 den fazla atış yaptım sorun yaşamadım walther in umarex in pellet atan blowback siz modelleri sorun yaşamadan uzun yıllar kullanırsın sorun yaşasan bile servislerinde parça var sigsuager p226 bozuldumu yaptırma şansın yok walther cp99 al

• Hakan abi konunun linkini atabilir misin bulamadım da bide kwc 1911ler nasıl onlarda gerçekçi ve kullanması zevkli diyorlar 4.5mm bb olanları

• sana blowbackli çelik bilye atan baretta pt92 blowbak olan tabancayı tavsiye ederim yalnız seri atış modunu iptal ettire bilirsen al çünkü kendi kendine bazen seri atış yapabiliyor benim kwc pt92 silahımı daha bügün servise verdim seri atışını iptal ede bilrlerse iptal edecekler iptal edemeslerse silahı rafa kaldırcam kwc 1911 gelince onuda kullandım onun atışlarını beğenmedim kwc pt92 nin aıışları 10 metrede çok iyi çünkü hop up sistemi var yalnız seri atış modunu iptal ettire bilirsen al

• yaşadığım şehirde verebileceğim herhangi bir servis yok herhangi bir av bayine versem onlar servise verirler mi bide kesin iptal ediliyor mu seri atış peki bide yeni başlayan biri için cp99 mu yoksa kwc m1911 mi çünkü 2. el alıcam cp99 buldum beyazı 490tl 1911 570 diyo hangisini almam daha mantıklı olur

• silahı aldığın bayi servise verir silahı almadan bu konuyu konuş bayiyle izmirde servisi var kesin iptal oluyormu diye sormuşun bunu bu salı veya çarşanba söyliye bilirim çünkü benkisinin seri modu iptal edilip edilemeceğini salı yada çaşanba öğreneceğim cp99 alman daha mantıklı sağlamlık ve sıtabil atış yönünden ama illa blowbackli istiyoran kwc pt92 un salı yada çarşanba seri atış madunun iptal edilip edilmeceğini öğrenicem iptal edirse pt92 de alabilrsin ama bunun cevabını salı yada çarşanba vere bilirim

• tmdır abi senden mesaj bekliyorum pt 92 sıfırını 500e buldum birkaç sitede olursa onlardan alacağım seri mod iptal edilirse

• tmdir abi senden haber bekliycem bide beretta 92 fs buldum o nasıl bir makinadır diyelim pt 92 olmadı cp99 mu yoksa f92mi daha mantıklı olur

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen togiminatii ().

• pt92 olmazsa cp99 yadaf92 olabilir ikiside kaliteli yalnız iki markayıda al eline ikisininde tetiğine bak hangisinin tetiği hoşuna giderse onu seç aslında ben senin yerinde olsam pt92 ye hiç bulaşmam seri atışı iptal ettirdik diyelim ilerde başka kronik sorun çıkartırmı çıkarmazmı bilmiyorum blowbacksizler daha sağlam olduğu için cp99 f92 daha mantıklı yinede sen bilrsin servisten haber gelince yazarım

• aradım bayii daha haberyok servisten dediler bu cumartesiye kadar beklicem cumartesiye kadar silah gelmezse silahı geri isticem cumartesiye kadar haber veririrm olmazsa başka silahlar hakkında konuşuruz

• peki abi tüfek almak nasıl olur hem av için filan yanında dürbünü taşıma kılıfı pelleti hedef kağıdına kadar geliyo 500 tlye yoksa tabanca mı daha mantıklı olur

• havalı tüfekle avlanmak yasak yalnız tüfek bilgim sıfır tüfek tavsiyesinde bulunamam ama mantıklı olan oparaya zorakinin tabancasını yada tüfek alman olur hadda zoraki hp 01 4.5mm olanını tavsiye ederim bende var kullanıyorum