Uygun Büçeli Havalı Tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba köyde eski bir havalı tüfekle yazları cansız cisimlere atış yapıyordum az da olsa deneyimim var. Maksimum 850 tl ye ikinci el veya sıfır fark etmez havalı tüfek + dürbün almak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Sadece tüfek olsada olur, dürbün kullanmak için dampa ayak almak gerekiyormuş ve dampa ayaklar ucuz değil. Dürbün ve dampa ayağı daha sonra alabilirim.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen AurA: fikrimi değiştirdim ().

• Hangi şehirdesiniz Hocam.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Ankara

Benim de elimde satılık tüfek yok da, dampa ayaktır dürbündür vs hem atış yapar hem bu konular hakkında görüşürüz diye sormuştum ?

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Henüz ilana koymadım ama tüfeğimi satma düşüncesindeyim. Düşünürseniz eğer fiyat konuşabiliriz. İncelemek isterseniz de tüfek hatsan airtact 5,5 mm, dürbün browning 3-9x40 yanında dampa ayak değil ama tek parça ayak da var kendi ayakları da var.