Satılık FX 400 Royal

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • YENİ

  Ameliyat olmam sebebiyle hiç kullanma fırsatı bulamadığım, sadece dürbün sıfırlama atışları yapılmış FX 400 Royal 5.5 mm silahım satılıktır. Tüfekle birlikte yaklaşık olarak piyasa değeri 1000 Tl civarında olan 9 kutu FX ve JSB 5.5 mm pellet, Adem usta tarafından yapılmış deri atış yastığı, Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44 dürbün, 6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı scuba tüpünün kılıfı, FX plastik orijinal tüfek kutusu verilecek olup fiyat toplam 5.500 Tl.

  Tek tek ürünlerin satışı yapılmayacaktır. Tüfekte diğer ürünlerde çizik, vuruk. v.b hiçbir şey olmayıp tüfek bildiğiniz sıfır ayarındadır. Birde çok kıymetli bir forum üyesi derki bedava peynir sadece fare kapanında bulunur. İsteklilerin bu sözü dikkate alarak aramaları rica olunur. İlgilenenlere WhatsApp üzerinden resimleri atarım. Tlf. 5424849475 Edirne ye gelip tüfeği alacaklara meşhur Edirne ciğerinin yanında hardaliye ve Hayrabol tatlısı da ikramımdır.

  • YENİ

  Tüm set belli bir süre için rezerve edilmiştir. Alan arkadaş güle güle kullansın. Gerçekten çok iyi bir silah aldı.

  FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
  6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı