BT 65 pellet seçimi (tekrar)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu konu hakkında daha önceden başlık açılmış onu da okudum ama üstünden uzun süre geçtiği ve kur farkı vurmadan toplu alım yapacağım için tekrar size danışmak istedim

Şu ana kadar jsp 18.3 grain kullandım hep 100 150m ve üstü için istiyorum hep karşıma spotOn çıkıyor ama kimisi övüyor kimisi yerin dibine sokuyor bu beni kararsız birakti bana tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim :)

• Jumbomda hem 26 spoton hem de kendi yaptığım 28 graini kullanıyorum. İkisinde iyi sonuç veriyor. 120 metrede her atışta 10x10 luk gong hedefi vuruyor az rüzgar olsada. Atış yerim maksimum 120 daha üzerini deneyemedim

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • spotOn 26 grain gibi silindirik pelletlerin deliş isabet ve tahribatları nasıl 10 üstünden puanlayabilir misiniz