hatsanın yeni yıldızı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan blitz adında yeni bir havalı tüfek çıkarmış,21 ve 19 adet kapasiteli jarjörü var,makinalı tüfek gibi atış yapabiliyor,türkiyede daha piyasaya vermedi ama yabancı ülkelerde var,çok ilginç

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

hatsan mod 135 QE SNİPER VORTEX 5.5 mm

• Havalı silah, havalı silahtır. Ateşli silah da ateşli silah... Ateşli silahları taklit ede ede, iş sonun da kuru sıkı tabanca düzeyine inecek. Tamam sağ olsun Hatsan uğraşmış bunu üretmiş de, bu silahın havalı silah hobisinde yeri neresi olabilir? Yarışma kategorilerini bırakın günlük serbest kullanımlarda; Gurupman olmaz, hedef atışı olmaz, gazoz kapağına, çam kozalağına atalım desek olmaz. Bu silahla biz de yasak ama, serbest olan ülkelerde de ne av olur ne zararlı mücadelesi. Herhangi bir amaçla ateşli silah gibi kullanılır desek, o hiç olmaz.

O halde yarı otomatik ve ful atış yapan bir havalı silah bence çok uçuk bir üretimdir. Hava sarfiyatı gibi konulara hiç girmiyorum. Hatsan bu ürünü umarım iç piyasaya vermez. Havalı silahlara kısıtlama ve ruhsat (vergi ) niyetin de olanlar için bu modeller iyi bahane olur.

• iyide kardeşim,bu tüfeği aldın diye illa seridemi atacaksın,,,bunda normal tek tek atış seçeneğide var,sen tek tek at,,seri atması extra bir artısı olmuş,bence güzelde olmuş,takdir etmek lazım derim

şahsen ben pcp alacak olsam bunu tercih ederdim,diğerleri tek tek atış yapabiliyorken bunda extra seride atıyorsun ve 21 adet jarjör kapasitesi var daha ne olsun

hatsan mod 135 QE SNİPER VORTEX 5.5 mm

• Helal olsun yapmışlar ?

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Valla ben de çok beyendim helal olsun Hatsan'a. Sadece kundakları biraz daha estetik yapsalar çok güzel olacak. Ben silah da estetiğe çok önem veriyorum...

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Havalı silah, havalı silahtır. Ateşli silah da ateşli silah... Ateşli silahları taklit ede ede, iş sonun da kuru sıkı tabanca düzeyine inecek. Tamam sağ olsun Hatsan uğraşmış bunu üretmiş de, bu silahın havalı silah hobisinde yeri neresi olabilir? Yarışma kategorilerini bırakın günlük serbest kullanımlarda; Gurupman olmaz, hedef atışı olmaz, gazoz kapağına, çam kozalağına atalım desek olmaz. Bu silahla biz de yasak ama, serbest olan ülkelerde de ne av olur ne zararlı mücadelesi. Herhangi bir amaçla ateşli silah gibi kullanılır desek, o hiç olmaz.

O halde yarı otomatik ve ful atış yapan bir havalı silah bence çok uçuk bir üretimdir. Hava sarfiyatı gibi konulara hiç girmiyorum. Hatsan bu ürünü umarım iç piyasaya vermez. Havalı silahlara kısıtlama ve ruhsat (vergi ) niyetin de olanlar için bu modeller iyi bahane olur.

Katılıyorum.

• Official Post

Her atış arası hız farkı çok fazla olur muhtemelen sarfiyatı konusu zaten belli isabet konusu pelletde yumuşak olduğu için bu hızda ne kadar sağlıklı namlu ya sürülebilir hadi oldu ki bizi şaşırttı oringler bu duruma ne kadar dayanacak hadi oda başarılı oldu pelletde sıkıntısı da yok her gittiğinde 500 atış tam otomatik sonuçta üzerindeki tup bu kadar hızlı doldur boslat için uygunmu yada ne gibi sorunlara gebe

Hatsan estetiğe verdiği kıymeti Predator modeli ile gayet net bir şekilde önümüze koydu çok büyük beklentilerin olmasına gerek yok hemde hiç gerek yok