Yeni Moderatör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • doğru yahu ben işin o kısmını hiç düşünemedim, acaba dedim havalıya yönelik yeni yasaklar mı var takip edemediğim

• Bende pandami dolayısıyla anladım eğer yanlış anlaadıysam.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• acaba yasaklar konusunu biraz açabilir misiniz, ki yanlış bir şey yapmayalım mevzuatı bilmediğimiz için. veya sadece kendim için konuşayım, bahsettiğiniz yasakları duymak isterim çünkü büyük ihtimal hepsini bilmiyorumdur sorun çıkmasını istemem. teşekkürler...

Hobidaşlar yapmış zaten açıklamayı bu salgın dan ötürü hiçbir şeyin tadı tuzu kalmadı, eskiden toplanıp en uzun mesafeyi vurma en iyi grupmanı çıkarma, mangallı atış gibi şeylerin hiçbirini yapamıyoruz artık kendi evimizdekilerle bile bir araya gelemez olduk.

"Ali Bumaye"!!!

• salgın deprem maddi sıkıntılar derken vallahi hayattan bezdim Allah sonumuzu hayretsin sniper kardeş

• salgın deprem maddi sıkıntılar derken vallahi hayattan bezdim Allah sonumuzu hayretsin sniper kardeş

Hepsi bitsin artık dayanacak hal kalmadı kimsede, tez zamanda biter İnşaallah ve bi daha da tekrarlamaz .

"Ali Bumaye"!!!