Dürbün tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle iyi günler. Şuanda kullanmış kral puncher pro ile kullanmış olduğum 3-9x44 lük dürbün işgörmez duruma geldi. Bende fiyat performans olarak uygun dürbünleri araştırmaya başladım optima 2.5-10x50e-sft de karar kılmıştım ki aynı fiyat bandında olan nikula 6-24x60 dürbünü görünce karar veremedim. Sizce bu dürbünler nasıldır artılarıyla eksileriyle ya da sizin öneriniz varmı max 900 civarı optik. Atışlarım 20-25 metrede olabiliyor 150-175 metrelere de olabiliyor. Tavsiyelerinizi fikirlerinizi bekliyorum. Saygılar.

• Official Post

Vectorun warrior optik serisinden bulabilirsen o fiyatlara bayağı iş gorrcek bir optiktir.

Optima görüntü kalitesi olarak epey ileridedir. İkinci elleri 350 TL civarında

agt agtagt

• Hocam dediginiz gibi dürbün satan var ise bende alabilirim

• Forumu araştırıyoruz ama bulamıyoruz. Arkadaşlar size zahmet bu “ffp” veya “sfp” olarak kısalttığınız terimlerin açıklaması nedir? Ne işe yarar yani farkı nedir normal dürbünden?