hatsan vortex kullandıkça gücü azalıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silahlarımdan mod87 vortex qe 5.5 1500 pellet atmıştır. ilk geldiğinde 100 atıştan sonra kolumda bariz yorgunluk olurdu zaten kurması kolay degildi. şimdi ise 500 pellet atsam yormaz o kadar yumuşadı menzil ve tahribatta düşüş var. mod25 vortex qe 5.5 ilk geldiğinde dandik pelletler çam ağacı tahtaya saplanırdı şimdi iyi pelletler suntadan geri sekiyor kurmak cok kolaylaştı çok yumuşadı. dizelleme ile alakası yok kullandıkça yumuşuyor. mod135 vortex xrd 5.5 aynı şekilde 200 - 300 pelletden sonra yumuşamaya basladı. ilk geldiğinde arka arkaya 20 defa anca kurabiliyordum kolum yoruluyordu şimdi 50 tane atıyorum tık yok. hadi birinde sorun oldu diyelim hepsindede aynısı oluyor. hani vortex in gücünde sapma olmazdı yay yorulurdu vortex daha stabildi. bu durum normalmi daha fazla para verip vortex alıyoruz kazıkmı yiyoruz benim bilmediğim birşeymi var tecrubesi bilgisi olan arkadaslar varsa bilgilensek.

• Official Post

Burada yapabileceğiniz tek şey servise yollamak olacak. Bu sistemi farklı farklı isimler altında birçok firma kullanıyor nasilki hasan vortex gamo igt diyor vs çok emin değilim ama ilk çıktığı zamanlarda firma (hasan) pompa ile güç ayarı yani güç arttırma olanağı sunuyoruz demişti ve pompa ile pistona hava basildigini söyledi tabi bu sonradan değişti mi bilmiyorum şayet böyle ise servise yollayıp eksilen hava yada gaz vb neyse tamamlanıp size geri yollayacaklar sonra bu durum tekrar ederse şayet bunu sizin müdahale etmeniz gerekecektir buda biraz risk teşkil ediyor. Umarım farklı bir problemdir ve tek seferde çözülür zira servise git gel olmaktan başka yolu yok

• zamanla oringlerden kaçak yapıyor pcp pompanız varsa eksilen havayı basarak doldurabilirsiniz iç basıncı 125 bar

eğer yoksa silahı göndermeniz gerekir

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j