Dürbün TAVSİYESİ ALINIR ! ! !

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cronyle ölçüm yaparak atış yapmayı deneyin kullandığınız tüfek regülatörlü olmadığı için çok stabil atış yapmaz fakat sizin söylediğiniz gibi grupmanı çok dağınıksa yakın mesafede hava sarfiyatı çok fazla olabilir. Servisine gönderip test etsinler imkanınız yoksa

Standart gibi aslında 100-200 bar arası 30-40 arası pellet atıyor bende güçlü olduğundan olabilir diye steskur vidasını 2 tur düşürdüm ve spoton 26 grain solid pellet aldım deneyip bakicam duruma

• Standart gibi aslında 100-200 bar arası 30-40 arası pellet atıyor bende güçlü olduğundan olabilir diye steskur vidasını 2 tur düşürdüm ve spoton 26 grain solid pellet aldım deneyip bakicam duruma

18.13 türü hafif pelletlerde en ideal hız 880-900 fps dir daha hızlı olduğunda hafif pellet olduğu için havayla olan temasıyla sapma artar.. büyük ihtimal sizde 1000 fps ye yakın 18.13 ün çıkış hızı bu nedenle grupmanı dağıtıyor..