120 metre Slow Motion Erik Atışı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Çok güzel atışlar tebrik ederim. Tüfeği 120 de nasıl sıfırladınız? Tüfek 6.35 mi ?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• öncelikle güzel yorumunuz için teşekkürler. tüfek 5.5 mm. dürbün ayaklarindan ilkinin ayaginin altina shimming yani şimleme dedigimiz işlemi gerçekleştirdim( durbunun ayakla birlestigi noktaya plastik bir malzeme ile destekleme yaparak dürbünun arkasini yukselttim.) . durbunum 1/10 milrad. 200 metreye kadar artikilin ortasindan atiyorum ornek olarak diger videomu gostereyim

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen KaRaSaY ().

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Şöyle anlıyorum 200 m deki taşa attınız sağ sol alt üst vs vurdu sizde dürbündeki sağ-sol ve yukarı-aşağı ayarlarıyla oynayarak dürbününüzü 200 m ye sıfırladınız. Eğer anladığım doğru ise bir arkadaşınız misafiriniz vs geldi ve merak etti atışa gitttiniz hedefleri dizdiniz geçtiniz atışa ölçtünüz biçtiniz mesafe 77 m çıktı ozaman nasıl nişan alacaksınız?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel