Weihrauch HW50 MK2 .22 Yeni Versiyon

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Beş ay kadar önce aldım. 500 kadar saçma attım. Pırılpırıl, çiziksiz, çırpınmayan, isabetli bir tüfek. Aldığımda üzerinde 7,5j yay vardı. İthalatçıtan 16 j yay bulamadım. Bu sebeple yerli tüfek yaylarından keserek tam gücünü veren yaylar yaptım. İşin aslı orjinal yayının çok üzerinde atış karakterine sahip oldu. Weihrauch'ın meşhur rezonansını (weihrauch twang) bu tüfekte duymayacaksınız. Yedek olarak yaptığım 3 adet 16 j yay ve orjinal 7,5 j yayıyla beraber vereceğim. Alana hayırlı olsun. (Kronograf verileri H&N Sport saçma iledir.)

Faturası mevcuttur. Fiyatı: 2000 TL

Tel: 05336102568

• Hangi pelleti seviyor? Hn mi jsb mi?

dıana 460 magnum

• Bu tüfek eski serilere göre o konuda biraz daha toleranslı. Yine de jsb 5.51, 5.52 saçmalar ve rws serileri ile çok daha başarılı. Weihrauch'ın .22 namluları biraz dar. H&n saçmaların çoğu namluya zor giriyor ve düşük hızlara, piston sekmesine sebep oluyor. H&n markasının terminator, sport ve plinker modelleri uygun. En sevdiği saçma jsb 5.52 15.89 grain. 4-5 fps farkla 554/557 fps ile atar.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Kanaatbilen ().

• Bu gün arkadaşımdan JSB 15,89 grn. 5.53 saçma ödünç alıp denedim. Gayet güzel sonuç verdiğini düşünüyorum. Grupmanlar 20 metre mesafeden atıldı.

• Güzel grupman tufek resmen tırtıl çizmiş.

browning auto 5

akkar karatay tk355

• Aslına bakarsanız tırtılı çizen benim. Zıkkım içtiğimden dolayı nefes kontrolüm sıfıra yakın, bir de istemsiz kasılmalara sebep olan kas rahatsızlığını ekleyin... Anca bu kadar oluyor. Tüfek benden iyi atıcı.

• Aslına bakarsanız tırtılı çizen benim. Zıkkım içtiğimden dolayı nefes kontrolüm sıfıra yakın, bir de istemsiz kasılmalara sebep olan kas rahatsızlığını ekleyin... Anca bu kadar oluyor. Tüfek benden iyi atıcı.

grupman gerçekten iyi samimiyetle söylüyorum. pelletin deldiği ahşap, arkasındaki yeşil tonu ve pelletin çizdiği şekille birlikte bende ağaçtaki bir tırtılı canlandırdı ve gerçekten bu ahenk çok hoşuma gitti. vede bunu dile getirmek istedim.

browning auto 5

akkar karatay tk355

• Teşekkür ederim. Ben de öyle anlamıştım zaten. Ben daha çok kendimden memnuniyetsizliğimi dile getirdim. Yaşım kırkı geçtikten sonra grupmanlar hep böyle yan çizmeye başladı...

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Kanaatbilen ().

• Bu tüfek eski serilere göre o konuda biraz daha toleranslı. Yine de jsb 5.51, 5.52 saçmalar ve rws serileri ile çok daha başarılı. Weihrauch'ın .22 namluları biraz dar. H&n saçmaların çoğu namluya zor giriyor ve düşük hızlara, piston sekmesine sebep oluyor. H&n markasının terminator, sport ve plinker modelleri uygun. En sevdiği saçma jsb 5.52 15.89 grain. 4-5 fps farkla 554/557 fps ile atar.

Bende benzer sonuçlar aldım. 5.52 jsb , airarms diabolo field, gayet başarılı. Grupmanınız gayet iyi. Keyifli atışlarınızın devamını dilerim. İyi bayramlar

dıana 460 magnum