Havalı Tüfek Önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • S.a abilerim kardeşlerim foruma yeni üye oldum ve tanışma başlığında kendimi az ve öz tanıttım.

Çok uzun aradan sonra bu hobiye geri dönüş yapmak niyetindeyim. Sıfır ürün alabilirim ama ben 2. el tercih edeceğim. Hem bana hemde ihtiyaçtan satmak isteyen hobidaşıma yararlı olması amacı ile.

PCP silahlarda silah+dürbün ve ayak+pompa+aksesuar olarak 2000 tl civarları bütçe çıkartırım.

Tavsiyelerinizi 2. el olur 0 olur verebilirsiniz teşekkürler.

İkinci elden umduğumu bulamadım. Cemal hocam dan aldığım tavsiyeler doğrultusunda bu arada çok bunalttı m hocam hakkını helal et.

Kral Puncher Jumbo Dazzle PCP Tüfek şiparişini geçmiş bulunmaktayım.

Vector Optics Capricorn 4.5-14x44 FFP Dürbün ile birlikte Kullanacağım.

Dolum tüpü Rıdvan Yapıcı da.

Bu ilk start ile aranıza resmi olarak katılmış bulunmaktayım. Rabbim cümlemizin kazasız belasız hobisini yerine getirmesini nasip eylesin.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan: Setimi tamamladım. ().

• Hayaksisheytan

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “havalı silah önerisi” Yeni Başlık: “Havalı Tüfek Önerisi”.
    • Official Post

aleyküm selam hoşgeldiniz.

Bir arkadaşımda sizin gibi set arıyordu ona tek tavsiyem kralın tüfekleri oluyor.
    ilk başlarda pompa ile dolum yapacagından güç ayar vidası inanılmaz önemli.
    gücü düşürüp tüfeği tanıyana kadar atış yapması cok faydalı oluyor.
    ayrıca bir başka konunuzda da gördüm; kralın tüfekleri spoton pelletleri ve solidleri sever. 75-100 mt lerde keyifle yıllarca kullandıgım kral breakerim var.
    26 grain spoton solid ve 18.13 spoton pellet atıyorum. beni üzmez.

agt agtagt

• FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().