Gamo Coyote Black 5.5mm PCP Tüfek Seti

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar. Tüfek setim sıfır ayarındadır. 1 kutuya yakın 150 saçma anca atılmıştır. Tüfeğin hiçbir sıkıntısı yoktur ve tüfek faturalıdır. Faturasıyla birlikte verilecektir. Tüfeğin 1 ana 1 yedek şarjörü bulunmaktadır. Tüfeğin namlusu ingiliz BSA yapımıdır. 232bar ile çalışmaktadır. 5.5mm saçma ile 360 Fps atış hızı ve 40 Joule enerji gücü vardır. Ayarlanabilir kundak mevcuttur. Youtubeye “Hog hunting with the Gamo Coyote” yazarak tüfeğin gücünü görebilirsiniz.Yazdığım malzemeler ve fiyatlar şişirme değildir gerçek fiyatlarıdır.Böyle bir seti sıfırdan toplamaya kalkarsanız 8500TL yi geçiyor. Tüfeğin ve diğer ekipmanların fiyatını önce araştırın ondan sonra konuşalım. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

Gamo Coyote Black 5.5mm PCP Tüfek

(5000TL)

Gamo MD 6-24×50 AO Dürbün(MilDotlu)

(1.750TL)

Hwayan Scuba Çelik tüp 330 Bar hava dolu 450 Bar test basınçlı CE sertifikalı 2019/4. Ay üretim.

(1500TL)

Hatsan Scuba Tüpten PCP Tüfeklere Hızlı Dolum Aparatı.

(200TL)

5 kutu SpotOn 26 grain bullet saçma

(150TL)

1 adet dürbün sabitleme ayağı

(30TL)

1 Adet Tüfek Taşıma Çantası

Fiyat : 4500 TL

TEL: 0536 294 93 83

20200711_151254_autoscaled.jpg

• Bir konu hakkında yanılıyor olabilirim ama ben tüfeğin sadece namusu değil tüm üretimi İngiliz bsa tarafindan yapılıyor diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen

• Bir konu hakkında yanılıyor olabilirim ama ben tüfeğin sadece namusu değil tüm üretimi İngiliz bsa tarafindan yapılıyor diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen

Bende emin olmamakla birlikte namlusunun BSA tarafından yapıldığını kesin olarak biliyorum ama tüfeğin tüm üretimini BSA yapıyor mu tam olarak bundan emin değilim. Belkide doğru biliyorsunuz.:)

• Bende de ahşap kundaklı bir tane var,çok severek kullanıyorum,

Ahşap Kundak kesin gamo,çünkü en beğenmediğim yeri kaba olması,

ama kundak hariç herşeyi (şarjörler bile )bsa üretim,plastik kundak da tahmimim gamo üretim,

Hatta aynı mekanikte (bolt kol tasarım gibi) ufak tefek detay farkları olan bsa’da 1/1 aynı model var,

“bsa buccaneer se“