ARANIYOR - 5,5 mm keçe pellet

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Namlu temizliği için 5,5 mm keçe pellet arıyorum.

05335444739

Bora BR36

Armsan RS-A2

Hatsan Nova Star 5.5 mm

• Bende çok aradım lakin ülkemizin esnaflarında stok lar tükenmiş gözüküyor aliexpresste mevcut ama bir harbi takımı 5-10 tl makina yağı eski bir atlet ile de namlu temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ben öyle yapmaktayım.

Kral Puncher Jumbo Dazzle

Vector Optics Capricorn 4.5x14x44 FFP

• Çok iyimiş ya 😀

• güzel fikirmiş...

anlamadığım nokta bu kadar kişi bu ürünün soruyorken bu av bayiileri niye getirmiyorlar?

Bora BR36

Armsan RS-A2

Hatsan Nova Star 5.5 mm

• Ben de arıyorum bilgisi olan yazarsa çok sevinirim

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• Av bayisinde 80 adet 82 tl insanları aptal zannediyorlar herhalde (.Ayakkabı içine konulan kalın ayakkabı keçesi çifti 5tl iki adet keçeden 90 adet çıkartıyorum.yani 5tlye 90 edet yapabilirsiniz içi 6mm dışı 8mm sarı boru alın hırdavatcılarda var.6mm keçeyi 5,5 mm namluda kullanacaksınız biraz sıkışarak giderse daha iyi yemizliyor

• bir adet kuru arkasından 3 adet yağlı veya duruma göre 5 6 da olabilir sonra 2 veya 3 kez de kuru keçe atarsanız ayna gibi tertemiz olur.

Reximex Throne 5.5mm&6.35mm 9*32x50

Kral BigMax

Kral Puncher NP-04 Automatic

Hatsan TurkBull Automatic

Kral Breaker 6.35mm 58cm namlu & 53cm 5.5mm namlu

Aria 300Bar Kompresör

Scoot 9Lt. Carbon scuba tüp

• Ayda 1 namlu temizliği kafi demişti değerli bir forumdaşım bende harbi takımı aldım keçe pellet yerine ayda bir temizliyorum. Hiç temizlemeyen ve problem yaşamayanda çok.😀

• Keçe pellet yerine misina bulunması kolay harbi takımı kullanan arkadaşlar da bence namlu ucuna dikkat etmesi gerekli yoksa en önemli yer olan namlu ucu bozulabilir. Temizlik süresi yada atış adedi cok mühim değil temiz nmaluher xaman kirli namludan iyidir.