Fx Dreamline 6.35mm

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cenk bey silahı satmayı düşünüyorsanız fiyat verirmisiniz

Hatsan hercules bully 6.35, ekol 55 4.5

• Abinin anlattıklarına ek olarak çift power plenum, çift namlu, bütün huma güçlendirmeleri, 580cc 300 bar karbon tüp gibi bir çok ekleme yapıldı alete. O yüzden pek fiyat veremiyorum. İlandaki haliyle 10.000 tl diyelim şimdilik.

• Cenk bey satmadan önce bir konu açsanız,yapılan modifiyelerden bahsetseniz.Yeni plenum sistemi anlatsanız bize nasıl sevaba girersiniz anlatamam :) Bazen Impactlere özeniyorum,yurt dışında yeni sistemleri görüyorum hele ki son m3 versiyonu çıkmış 3 regülatörlü falan ama dil eksikliğinden anlayamıyorum tamamını.Normal versiyona plenum eklemeler gibi ayrıntılı bir çalışma yapabilirseniz harika olur.

Hayırlı Satışlar..

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM

• Hocam nette bu işlerle ilgili zaten çok kaynak var. Genel olarak anlatmak gerekirse plenumun öyle çok bir espirisi yok sadece regülatör ve valf arasındaki odacığı büyüterek pcp nin aynı basınçta daha çok hava depolamasını sağlıyor. Bu da mevcut regülatör ayarında pcp nin daha yüksek hızda pellet atmasını ya da tam tersi daha düşük reg ayarında aynı fps hızında atış yapmayı sağlıyor. Bu da hava tasarrufu sağlıyor. Bu kadar. Ayrıntılı başka bir konu varsa özelden ulaşın yardımcı olurum 👍

• İlginiz için teşekkür ederim hocam. Kurlar arttıkca projeler hayal olmaya başlıyor ama Cricketi takaslayıp bir impact macerasına başlarsam eğer sanırım tekrar rahatsız edebilirim. :)

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM