Tufek taşıma kutusu (70tl)

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kullanmadığım boşta duran pcp tüfek kutusunu (sert plastik) elden cikarmaya dusunuyorum.

Kutuyu Dışından degil içeriden ölçtüm.

Yani boyutları doğrudur yanılma payı yok sayılır.

Not:puncher jumbo koydum moderator takma kismi sigmadigi icin uc kisminda yuvarlak delik acmak zorunda kaldim. Resminde ust kisminda görünüyor.

Kullanima engel degildir

Kral Puncher jumbo da sığıyor icine.

Boyutlari

Uzunluk 103 cm

Genişlik 28 cm

İç derinlik 6-7cm arası

Kozmetik olarak 10uzerinden 6 veya 7 gibidir.

Ezik veya kırık yoktur

Kilit mandallari sorunsuz kilitlenir açılır.

20201205_021842.jpg

20201205_021917.jpg

Diğer illere kargo yapabilirim

Kargo ucreti aliciya aittir.

Zonguldakta ki hobidaslara elden de satabilirim.

Aracı olacak bir tanıdığım yok.

Onun disinda detaylı kimlik adres foto vb verebilirim.

Buradan ulasabilirsiniz.

Ciddi dusunen veya detay isteyen varsa

543 889 31 67

Gerektiği gibi ~ ;)

Mesaj 12 düzenlendi, son düzenleyen Karanliksular67 ().

• Karanliksular67

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Tufek taşıma cantasi pcp vb gibi tüfekler tasimaya uygundur” Yeni Başlık: “Tufek taşıma cantasi pcp vb gibi tüfekleri tasimaya uygundur”.
  • Karanliksular67

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Tufek taşıma cantasi pcp vb gibi tüfekleri tasimaya uygundur” Yeni Başlık: “Tufek taşıma kutusu (80tl)”.
  • Karanliksular67

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Tufek taşıma kutusu (80tl)” Yeni Başlık: “Tufek taşıma kutusu (100tl)”.
  • Aciliyetten dolayı fiyat düşürmüştüm. Artk aciliyeti kalmadi,eski fiyattan yazdım.

Güncel

Gerektiği gibi ~ ;)

• Karanliksular67

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Tufek taşıma kutusu (100tl)” Yeni Başlık: “Tufek taşıma kutusu (70tl)”.