element optics helix 6-24x50 ffp kullanan varmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • element optics helix 6-24x50 ffp kullanan varmıdır acaba yada bu durbün hakkında bilgisi olan fiyatına değermi?

Aynı fiyata hawke airmax ve vantage var hangisini tercih etmek daha mantıklı

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen eren4222 ().

• Vortex ve athlon gibi ömür boyu garanti veren bir firma ve yurt dışında baya tutuluyor. Youtube da incelemeleri mevcut söylediğiniz diğer modellerden üstün olduğunu düşünüyorum.

• Vortex ve athlon gibi ömür boyu garanti veren bir firma ve yurt dışında baya tutuluyor. Youtube da incelemeleri mevcut söylediğiniz diğer modellerden üstün olduğunu düşünüyorum.

Banada öyle geldi ama kullanan varsa Bi düşüncelerini merak ettim. ömür boyu garanti olması çok iyi olurda satmak zorunda kalırsam benden sonra kullanan arkadaşta problem yaşamaz

• Kullanan arkadaşım var. Netliğinden turret kalitesinden memnun. Bana göre eksisi Tr'deki 6-24x50 1/10 mrad modelinin reticle'ı İstretlok ve StrelokPro programında bulunmaması.

• Moa'sı biraz düşük (60-65) sf dürbünlere göre ama no limit ayak kullanacağın için çok da sorun olmuyor. Bende aynı sistem aynı moa değerinde bir ffp'yi bigmax'de kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Ama en uzak 300 attım daha. Daha sonraki mesafelerde gerekir mi tecrübem olmadığı için yorum yapmam doğru olmaz.

• Moa'sı biraz düşük (60-65) sf dürbünlere göre ama no limit ayak kullanacağın için çok da sorun olmuyor. Bende aynı sistem aynı moa değerinde bir ffp'yi bigmax'de kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Ama en uzak 300 attım daha. Daha sonraki mesafelerde gerekir mi tecrübem olmadığı için yorum yapmam doğru olmaz.

Bigmax x ten memnunmusunuz valla dürbün falan kolayda silaha karar vermek çok zor kral knight ile bigmax x arasında kaldım ama güç farkları çok fazla ikisinin arası bir güçte en azından bigmax x e göre daha az hava tüketen bişilerde bulamadım belki vardırda ben bilmiyorum ?

• Bigmax x güçlü bir model, mesafe ve tahribat için uygun. Hava tüketimi ve tedariği, mühimmat maliyeti gibi hesaplar sizin için sorun değilse alabilirsiniz. Yaptığı işe göre para performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Yeni başlayacak olsam bu modeli tercih edermiydim. Düşünürdüm biraz.