Umarex Walther CP88 Competition Black Havalı Tabanca - SATILDI

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bozkurt Av'dan alındı. Faturası içinde. İki tanıtım etkinliğinde iki tüp kullanıldı. Rahatlıkla sıfır denilebilir. Fazlası var eksiği yok. Garantisi yeni devam ediyor. Bolca mermi ve tüp yanında hediye edilecektir. Faturasında göründüğü üzere 2620 TL'lik daha nişan kartlarına dokunulmamış, profesyonel çantasıyla, esktra çeşit çeşit ve bolca mermi ve tüpleriyle (en az 5-10 tane) hatta en kalitelisinden temizlik tüpü de ekstra ekstra hediyesiyle şuan 3binden aşağı alınması mümkün olmayan seti sıfır olarak, faturasıyla 1000 TL'ye pazarlıksız son fiyat veriyorum. Tüfek alacağım için ve sizlerden de öğreneceğim çok şey olduğunu bildiğim için bu fiyattan veriyorum. Asla bulamayacağınız fırsat. Şanslı alıcı arkadaşa hayırlı olsun : )

Model CP88 Competition

Black [Resim Engellendi: https://platincdn.com/216/dosyalar/images/Pellet%20Atabilen%20CO2%20T%C3%BCpl%C3%BC%20Haval%C4%B1%20Tabanca.pngGüç Kaynağı 12 Gram CO2 Şarjör yapısı magazin tipidir ve kapasitesi 8 adet 4,5 mm / .177 Kalibre pellettir. 12 Gram

CO2 tüp kabza altına takılmakta olup, magazini mandal sayesinde öne açılan namlu

kısmına yerleştirilmektedir. Kalibre 4,5 mm / .177 Kalibre

BOZKURT AV'IN HEDİYE TÜPLERİ VE AKSESURLARI DIŞINDA EKSTRA PAKETİ AÇILMAMIŞ HEDİYELER

Gamo 4,5 mm

High Speed Combo Set (Raptor +Platinum)

20 Tane SRC 12 Gram CO2 Havalı Tabanca Tüpü

ASG 12 Gram Yağlayıcı CO2

Havalı Tabanca Tüpü Kapasite 8 Adet 

• 5 Adet CO2 Tüp

• 1 Paket Pellet

• 2 Adet Magazin

• Profesyonel Taşıma Çantası Çıkış Hızı 130 m/s Uzunluk 230 mm Materyal Full Metal Ağırlık 1150 Gram Üretim Yeri Almanya Umarex'in Walther firması ile yapmış olduğu anlaşma sonucunda WALTHER lisanslı olarak üretilmiştir. Walther tarafından üretilen 9x19 mm Parabellum çapında modelinden

esinlenerek üretilmiştir.

Umarex Walther CP88 Competition Black

Umarex Walther CP88 Competition Black

• İletişim bilgisi rica etsem

avsan süperpoze

• cihad cemre

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Umarex Walther CP88 Competition Black Havalı Tabanca” Yeni Başlık: “Umarex Walther CP88 Competition Black Havalı Tabanca - SATILDI”.