Zoraki Ultra için Red Dot Tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar şuan 4-32 Hawke dürbünle keyifli kullandığım Zorakim için Red dot arayışındayım. Açık mı yoksa kapalı olanları mı tavsiye edersiniz? Kullanıp memnun kalan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler.

;avci;Ser4827_Mod99

• İkisininde farklı avantajları olduğunu söyleye bilirim kapalının işıktan daha az etkilendiğini biliyorum açığın küçük ve değişik artıkıl seçeneği var kullanıyorum

• İkisininde farklı avantajları olduğunu söyleye bilirim kapalının işıktan daha az etkilendiğini biliyorum açığın küçük ve değişik artıkıl seçeneği var kullanıyorum

Teşekkürler, marka-model olarak tavsiyeniz olur mu acaba?

;avci;Ser4827_Mod99

• reddot tavsiye etmem 4x32 mildotlu yani mevcut dürbününüz o silah için en idealidir

Teşekkürler, daha iyi olabileceğini düşünerekten arayışa girmiştim.🙂

;avci;Ser4827_Mod99

• Teşekkürler, marka-model olarak tavsiyeniz olur mu acaba?

Malesef detaylı bir yorum katamam sadece vectör ün reddot unu kullanmıştım satış ilanlarımda mevcut çok kaliteli ve seri atış için kullanışlıydı