Gamo Havalı Tüfek Tavsiyesi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, yeni bir tüfek alma arefesindeyim. Gamonun ahşap kundaklısı öncelikli olmak üzere hangi tüfeğini tavsiye edersiniz? Aklıma daha önce kullandığım Hunter 440 modeli düştü de yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

;avci;Ser4827_Mod99

• BEnde Gamo ahşap olarak Hunter 1250, Hunter DX ve Hunter 440 var. Hunter 1250 büyük ağır ve çok güçlü. Adamı yoruyor ama çok zevkli. Hunter DX ve Hunter 440 daha çok orta güçte ve daha hafifler. DX modeli (isabeti bir tık daha iyi) 440 dan daha pahalı ama öyle aman aman bir farkı yok. Hatta 440 ın daha kompakt ve orta güçte olması hoşuma da gitti. İsabeti de oldukça iyi. Sonuçta Hunter 440 güzel bir tüfek. Kesinlikle memnun kalırsınız. Ben normalde 4.5mm çok tercih etmiyorum ama Hunter 440 4.5mm ile inanılmaz zevkli.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Bu arada sıfır alacaksanız benim şu ana kadar gördüğün en uygun fiyat kafkasav.com da . Bu bayi oldukça sağlam. Gönül rahatlıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Diğer sağlam bayiler..(alışveriş yaptığım )

Bozkurtav
    Aksuav

Hilalav

Halilav

Elbette başka av bayiileri de vardır işini düzgün yapan. Benim sıraladığım daha önce alışveriş yaptığım bayiiler. Yanlış anlaşılmasın lütfen...

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• BEnde Gamo ahşap olarak Hunter 1250, Hunter DX ve Hunter 440 var. Hunter 1250 büyük ağır ve çok güçlü. Adamı yoruyor ama çok zevkli. Hunter DX ve Hunter 440 daha çok orta güçte ve daha hafifler. DX modeli (isabeti bir tık daha iyi) 440 dan daha pahalı ama öyle aman aman bir farkı yok. Hatta 440 ın daha kompakt ve orta güçte olması hoşuma da gitti. İsabeti de oldukça iyi. Sonuçta Hunter 440 güzel bir tüfek. Kesinlikle memnun kalırsınız. Ben normalde 4.5mm çok tercih etmiyorum ama Hunter 440 4.5mm ile inanılmaz zevkli.

Teşekkürler hocam. 440 modele daha yakındım, açıklamalarınız seçimde çok yardımcı oldu.

;avci;Ser4827_Mod99