avda kullanabileceğim iyi bir jeep almak istiyorum önerileriniz nedir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arazide iyi gidecek 20,000ytl ye kadar bir jeep almak istiyorum bilgisi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum
    1997 model range rover buldum 18,000 fiyatı yükselme alçalma falan tam full bir araba fakat arazide nasıl oldukları hakkında hiç bilgim yok kullanan veya bu araçla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bildiklerini paylaşırsa memnun olurum

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• http://www.need4speed.ws/video-76.html
    Buradaki videoyu seyret sanırım yardımcı olur. Çalıştığım işyerinde 8 yıl kullandık bundan, çamura oturdu, mıcıra oturdu, sele girdi banamısın demedi. 3 vardiya kullandık. 3-4 kişi şöförlüğü bunda öğrendi.

http://www.sahibinden.com/dize…5858841WQQpXQQdisplayitem

Remington AM77 4,5mm + Breaker 3-9*50
    Gamo V3 Black 4,5mm
    Crosman 1008B 4,5mm
    JG G36C
    Cyma M14
    Crosman 2250B

• belki o paraya zor ama jeep geranada şiddetle tavsiye ediyorum...

• Range Rover falan aman diyeyim. O aletler kesinlikle arazi aracı değil. Mercedes bile Range Rover ile aynı sınıfta olan ML serisi için tam olarak bir arazi aracı olmadığı ve fazla zorlanmaması gerektiği yönünde uyarıda bulunuyor.

Lada Niva kesinlikle tavsiye edilebilir bir araç. Dayanıklı, parçası bulunan ve keçi gibi tırmanan bir alet. Fakat alırken temizini bulmak çok önemli, zira bir çok feci halde hırpalanmış.

O fiyata aklıma gelen hem arazi performansı, hem de lüks sağlayabilecek araç Land Rover Discovery. Eski kasa 97, 96 modellerinden tercih edilebilir. Range Rover'ın da üzerinden geçer. Toyota Land Cruiser arazi araçların kralıdır, güney kutbunu boydan boya geçmiş tek seri üretim araçtır ama fiyatı da tuzlu olsa gerek. Belki eski modellerden düşünülebilir.

Çok temiz bir Jeep CJ5 ya da CJ7 de olabilir. Fakat CJ3 falan olmamasına dikkat etmek gerekir. CJ modelleri birbirlerine feci biçimde benzer, çoğu araç sahibi bile tam olarak hangi modele sahip olduğunu bilemez. Gerçekten temiz, yükseltilmiş, iyi lastiklerle donatılmış ve vinçli bir CJ'nin de çıkamayacağı patika yoktur. 5-6 milyara temiz karosere sahip bir CJ5 alıp üzerine bir 4-5 daha harcanırsa müthiş bir araç olur ki benim de hayalimdir zaten.. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Kesinlikle ikinci el temiz kullanilmis bir Lada Niva,
    Onunla hangi arazilere girebileceginize ve hangi kosullarla tereyagindan kil ceker gibi bas edebileceginize inanamazsiniz.
    1996 da luks bir arazi tasitini (ben 1994 model ladayi 3,5 milyar liraya ikinci el aldigimda o aracin fiyati 64,8 milyar liraydi)
    saplandigi yerden 400 metre cekerek cikardigimda,sahibi arabayi tekmeleye tekmeleye seni arazi araci diye alanin deyip
    kendi kendine baya sovmustu.Bir dahaki ava 97 model ladayla gelip bana hava atmayida ihmal etmedi(kulaklari cinlasin)
    suphesiz ondan cok daha iyi ve konforlu arazi araclari var.Ama fiyat, performans, ekonomiklik ucgeninde bir numara.Kesinlikle
    asfalt yolda lastik sesi dusuk konforu ve hantalligiyla sizi deli edebilir ama hicbirarazi kosulunda sizi yolda birakmaz.
    Ekonomik imkanlardan dolayi tercihedeceginiz eski model bir CJ5,RangeRover veya Toyota yedek parca ,bakim ve onarim masraflariyla burnunuzdan getirecektir.
    Niva alirsanda kesinlikle 100 beygirlik modelini almaya dikkat et hele bide ruhsata isli tuplu olursa dag tas dolas butun gun.
    13 -14000 ytl ye 2006 rahatlikla bulursun.
    http://yapakotomotiv.araba.com/ burada bitane vardi tavsiye ederim.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• 300 yada 500 cc lik büyük boy bir ATV motorda olabilir bence ... yaz kış her arazide en üstün araçlar ATV ler , ancak 2 kişi taşıyor en fazla :) .. arkalarına römork takılıyor , önlerinde vinç olan modelerler var ... kullanması çok zevkli vede cok ekonomik , fiyat bandı oldukça geniş

• atv almayı bende düşündüm fakat 3-4 kişi gidiyoruz birde köpek falan atv filosu lazım bize ozaman

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• suzikiler nasıl acaba arazide bazı sitelerde bayağı övüyorlar ama en iyi kullanan bilir durumunu

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• hakan baba lada iyi arazisi olan 5 10 bin ytl ye alınacak tek araç ama biraz konfor biraz estetik dersen ve keçi gibi arazi yeteneği istersen sana kesinlikle suzuki tavsiye ederim hem sağlam hem hesaplı hemide lada gibi takoz değil. ben yaklaşık beş sene çarpa çarpa kullandım bir arkadaşımın suzikisini süper sağlam .
    yada yukarıda arkadaşlardan birisi tavsiye etmiş toyota pick up eğer pick up tarzı bişey istersen kesinlikle tavsiye edeceğim araç bu fiyatlara toyota olur senelerdir dağcılık kampcılık yaparım yukarıda saydığım araçlar senin istediğin fiyatlara en iyisidir emin ol bunların çoğunu kullanma fırsatım oldu iyi araçlar işini görür.
    bütceni biraz daha zorlayıp 100 bin euro gibi fiyatları düşünürsen mercedes G yada land cruıser al derim. saygılar.

hamdım piştim yandım oldum.

• ATV'den bile bahsedilmiş ama nedense kimse pick-up'lardan bahsetmemiş :him:s

özellikle pick-up'ların kralı Nissan'ın pick-up ları oldukça kaliteli ve sağlam arazi araçlarıdır, Ben Adana'da doğdum, büyüdüm orada çiftliği, arazisi olan hiçkimse jeep almaz, genellikle pick-up'lar tercih edilir, özellikle 4x4 olanlarından bulunabilirse eminim jeep ten bile konforlu olan bu araçlar fazlasıyla memnun edecektir.

para olsada şöyle bişey alsak
    [Resim Engellendi: http://www.direct-vehicle-leas…san%20navara%20pickup.jpg]

Olmadı, 20 bin ytl'ye şöyle güzel bir 2.elde fena olmaz
    [Resim Engellendi: http://www.araconline.com/ir/072317064161504_1.jpg]

Şimdi hatırladım, illada jeep istiyorsan, al sana güzel bir alternatif:
    hediyesi 23.000 YTL
    Satıldığı sayfa : http://www.sahibinden.com/dize…5858841WQQpXQQdisplayitem
    [Resim Engellendi: http://image1.sahibinden.com/p…858841_537447_v2b2435.JPG]

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Pars ().

• tata pickkuplar nasıl acaba

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• tata nın yeni çıkan ranger model pick up ını denedim fazla güçlü klimasız abs siz bir araç ama arazide iyi 31 bin ytl civarı sıfırı

• Bu arada Nissan Pathfinder da çok güçlü bir alternatif. Lüksü yerinde olan fakat arazi falan dinlemeyen bir alettir.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• 97 model suziki grand vitara buldum bugün pazarlığını yaptık 14,000 ytl yarın bir aksilik çıkmazsa alacam

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• sağına soluna baktır büyük bir problem yoksa al iyi arabadır. 1.6 motormu yoksa 2000. motormu

• ilginizi çekermi bilmem ama bende 99 model suzuki vitara var çok temiz özelliklerini yazabilirim ilgilenirsen.avda da tavsiye ederim

• sizin aracınız 3 kapımı 5 kapı özellikler nelerdir

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• benim bulduğum 2000 v6 motor

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action