SİG SAUER P226 X-FİVE CO2 HAVALI TABANCA SORUNLARI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkese merhabalar forumda yeniyim.Yaklaşık 6 yıl önce bir havalı tabanca almıştım.Markası cybergun sig sauer p226 x-five co2 tüplü havalı tabanca.Tabancayı yaptırmalı mıyım yoksa zaten yapılmaz diyip kenara mı atmalıyım diye kararsız kaldım.Tabancanın belli başlı sorunları:Şarjörde hava kaçağı var.Seri atış yapmıyor.Yani şöyle ki bbleri şarjöre koydum sürgüyü çektim birinciyi atıyor diğeri namludan düşüyor.Tekliyor tabanca.Bir de tabancanın nozzle dediğimiz kısmı üst sürgüye bağlayan yerler vida tutmuyor.Sizce servis bu sorunları iyi bir şekilde giderebilir mi?Direk bir tamirci olsa iyi ama yok bulamadım.Yaptırmaya değer mi bilemedim.20220112_170928.jpg

20220112_170946.jpg

• bb lerin namludan düşme sebebi namlu girişinde silikon bariyer var o ya yırtılmıştır yada yerinden çıkmıştır .Yalama olan vidaların denk geldiği yer tam geze denk giliyor yani gezin içindeki delikler yalama olmuş çok söküp taktınız zanlımca onuda sadece tornacıda yeniden diş açılacak ama çok ince diş olduğu için piyasada ince diş kılavuz çok az bulunur o zaman bir tık daha kalın diş çekilecek ve vidaları ona göre yeniden alınacak

• bb lerin namludan düşme sebebi namlu girişinde silikon bariyer var o ya yırtılmıştır yada yerinden çıkmıştır .Yalama olan vidaların denk geldiği yer tam geze denk giliyor yani gezin içindeki delikler yalama olmuş çok söküp taktınız zanlımca onuda sadece tornacıda yeniden diş açılacak ama çok ince diş olduğu için piyasada ince diş kılavuz çok az bulunur o zaman bir tık daha kalın diş çekilecek ve vidaları ona göre yeniden alınacak

Bbler namlunun önünden düşüyor.Ama bir bir koyup atınca atıyor. İşi otomatiğe dökemiyor.Sanki bb ileri gidemiyor gibi.Tabanca atış yaptığında hedefe atamıyor.Direk düşüyor.Servisler bu konuda iyi mi daha önce servis deneyiminiz oldu mu?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Muhammed K. ().