WEBLEY TYPHOON 4.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar,havalı silah merakım yeni başladı. Bir hafta önce webley typhoon 4.5 aldım internetten fakat geçen gün namlunun arkasındaki tapa gibi şey (sanırım ismi yay tutucu) kırıldı. tamiri nerede yaptırabilirim yada yedek parçasını nereden bulabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden saolun.;tese;kkur

Kral magnum 5.5 (adı gibi kral olsa keşke)

webley typhoon 4.5 , yakında crosman 2100 ve remington 3*9*50e dürbün inşallah

• garantisi ile birlikte hatsan'a gönder garanti kapsamında bir hata ise tamir ederler.garanti dışı ise değişecek parçanın bedelini vererek tamir ettirebilirsin. ;şrofls;.

WEBLEY-PATRIOT .22 Henüz Dürbün Yok
    anadoluteam.png

• +1

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• sağolun ama hatsanın fabrikasına göndermek hem masraflı hem uzun zamanda olur. istanbulda oturuyorum başka bir yolu yokmu silahı tamir etmenin?

birde gezi kırıldı tabancanın, çatlayan yay tutucu ile yeni gez takma işini nasıl halledebilirim fabrikaya yollamadan? yardım bekliyorum şimdiden sağolun. ;tese;kkur

• bir de şunu sorucam , 4.5 caliber bb atan ve 200 ile 300 ytl arası fiyatta co2 tabanca olarak hangi silahı tavsiye edersiniz. isabetli atışlar yapması ,tetiği çekerken namlunun oynamaması önemli. tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden ;tese;kkur

• yatagun sitesinin teknik servisinin olacağını duymuştum.belki sana yardımcı olabilirler fakat hatsan'a göndermen ne olursa olsun yapılması gereken en sağlıklı yol bence değişmesi gereken bir parçayı orada değiştirebilirler.tabi bu tamirat ve tabanca seçimi için forumdaki üstadlarımız daha sağlıklı bilgi vereceklerdir. ;tese;kkur

WEBLEY-PATRIOT .22 Henüz Dürbün Yok
    anadoluteam.png

• arkadaşım tek yapman gereken hatsanı arayıp durumu izah etmen 3 gün içinde elinde olur fikret beyle görüş ben dipçik değişimine yolladım 3 günde elime ulaştı bence hatsanın teknik servisine güvenin

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• teşekkür ederim . tabancayı hatsana göndereceğim .inşallah çok masraflı olmadan hallederler.