Hatsan mod 85 sniper vortex 5.5 mm full set

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Silahımdan çok memnunum ancak PCB tüfeğe geçmek istiyorum bu yüzden satışa koydum 150 metre kadar pet şişe vurabiliyorum 200 metreye kadar normal damacanalara falan atışlar yapabiliyorum silahın sıfırı şu anda ₺2.100 TL. 1.500 TL fiyatı vardır

Whatsaptan resim atabilirim 05454830172

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen yükseltopcu ().

• Sanırım arkadaşımız “150 metreye kadar atış yapabiliyorum değdiği yerde nokta gibi bir delik açıyor” demek istedi.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• 150 mt nokta atışı tuhaf

FX Dreamline Compackt

Reximex Throne 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot

kral puncher breaker 5.5mm

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf

• Bence pcp ye geçmeyin. Çoğu yerli ve yabancı pcp 150m de nokra atışı yapamıyor. Sizdeki ürün belki hatsan ın en iyi üretimi olabilir.Kaldı ki LW namlu bile değil.

Diana

Mod 470TH

Mod 460 Magnum

Mod 350 Magnum Classic

Mod 26

Bandit PCP Pistol

Weihrauch

HW97K

HW 30 MII

Crosman

Benjamin NPXL 1100

Nitro VenomDusk

2240

1322

1377

1377 Vintage

SSP-250

Gamo

Hunter DX

Hunter 440
    CFR Whisper

AF-10

Hatsan

Mod 25 SE

Turcar Air Tact PD

Nova Star

JET II

Kral

Puncher NP-03
    Bigmax X

Reximex

Throne Gen 2
    Accura

RP

Niksan

Tacto S

Evanix

Hunting Master AR6

KalibrGun
    Cricket 5.5 mm

Cricket 6.35 mm
    Air Arms

S200

AirForce

Condor SSS

FX

Gladiator

Diğer

ZorakiUltra HP02 4.5/5.5

Umarex Morph 3X

Daisy15XT

BeemanP17

BlowH01

• Foruma sadece ilan vermek için giren kullanıcı nasıl da belli ediyor kendini :) Eskiden mesaj kuralı vardı,iyi kötü birkaç konu okumak gerekiyordu.Belki gözden kaçmıştır..

KALIBRGUN CRİCKET 5.5 MM

GAMO CFX 4.5 MM

• Arkadaşlar yıllardır bu forumdayım siz ilana bakmaya mı geldiniz dalga geçmeye mi geldiniz 150 metreden koyduğum pet şişeyi bu tüfekle vurabiliyorum nesini komik bulduğunuzda eleştiriyorsunuz anlayamadım

• Neyi yadırgadınız anlamadım 150 metrede 830 gram salça tenekesini vurabilmek nokta atışı demek değilmidir , jsb 13.43 grain pellet ile çok stabil atışlar yapıyorum. Bu pelletle vuramayacağın şey yok

• Sayın arkadaşım, sanırım ben de, arkadaşlarımız da nokta atışı kısmına takıldık. Mod85 gibi bir yaylıyla hatta hatta Diana, HW ve AirArms gibi yaylılarla bile 150 metrede nokta atışı yapmak kolay bir iş değildir bilakis imkansızdır. Ayrıca sorduğunuz için belirtiyorum mesafe ne olurda oldun pet şişe ve salça tenekesi vurabilmek nokta atışı yapabilmek değildir. Bununla beraber 150 metre gibi bir mesafede mod 85 ile 1 kg’lik salça tenekesini vurabilmek çok büyük bir başarıdır, tebrik ediyorum. Yalnız şunu da eklemek isterim, yaptığınız 10 atıştan sadece 1-2 tanesini isabet ettirebilmek atıcıyıda silahı da başarılı kılmaz. Hayırlı satışlar diliyorum.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

hasag.png

• arkadaslar 150 mt nokta atisi efsanesi gercekten varmi ya forumda mesela 150mt 10/10 ayni delikten geciren kahramanlarimiz var mi ^^

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Ben ömrümde bu kadar cins Forum üyeleri görmedim ilanı düzelttim nokta atışı yazmıyor 150 metrede pet şişe vurabiliyorum yazıyor artık rahatlayabilirsiniz adres verebilirseniz karşı ödeme koşuluyla kına gönderebilirim bir taraflarınıza yakarsınız çok zeki Forum üyeleri

• Sayın arkadaşım silahı alacak olan kişi 150 metrede nokta atışı beklentisiyle alır ve aranızda problemler çıkabilir düşüncesiyle bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına uyarmak istedik. Yukarda yazılanları tekrar okudum evet bazı espriler var ama bu kadar kızmanı gerektirecek bir şey göremedim. Sanırım 25-30 yıldır havalı silahlarla içiçeyim ve 14-15 yıldır da bu foruma üyeyim. Havalı silahlarla ilgili bilgilerimin %70 %80’ ini bu forum sayesinde öğrendim. Tek bir nokta bile öğrenmeme vesile olan herkesten Allah razı olsun. Sizden de bir kuru teşekkür beklerdik ama siz kınayı reva gördünüz. Canınız sağolsun. Biz bu forumda neler görmedik ki 750 m’de soda şişesi vuranlar mı dersiniz, 150 m’ye yaylıyla nokta atışı yapanlar mı dersiniz…. Olsu bunlar da forumun güzellikleri biraz gülmemize vesile oluyorlar sağolsunlar. Neyse, tekrar hayırlı satışlar diliyorum, alana da satana da hayırlı olsun. Sağlıcakla kalın🙋🏻‍♂️

hasag.png

• Eyvallah abim Allah razı olsun benim kızdığım nokta arkadaşlar beni yanlış tabir kullandığım için uyarmaktan ziyade bana burada Tokatçı muamelesi yapmaya çalışıyorlar ben bu tüfeği kırar çöpe atarım yine de böyle bir şeye yeltenmem sonuçta keskin nişancı değiliz böyle bir işin eğitimini de almadık demek istediğim sadece 150 metrede nokta gibi gözüken şişeyi vurabildiğimi anlatmaktı. Ama dilimi eşek arısı soksun ki keşke böyle bir şey söylemeseydim :)

• Ben ömrümde bu kadar cins Forum üyeleri görmedim ilanı düzelttim nokta atışı yazmıyor 150 metrede pet şişe vurabiliyorum yazıyor artık rahatlayabilirsiniz adres verebilirseniz karşı ödeme koşuluyla kına gönderebilirim bir taraflarınıza yakarsınız çok zeki Forum üyeleri

Kardesim kizma hemen ya seni sevdigimiz için takiliyoruz sana. Tabiki de anladik biz tufek gercekten iyidir. Zaten artik kotu tufek olmuyor. Var sa da servis hemen hallediyor. Seni kirdiysak ozurdileriz ;)

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5