Lütfen YARDIM..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba. İstanbul Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum. Yivsiz 12cal tüfek aldım. Ancak bir türlü atış yapabilecek uygun bir yer bulamıyorum. Çatalca, Silivri, Büyükçekmece fark etmeksizin sorunsuz pas sökebileceğim bir yerleri tarif edebilir misiniz bana.

Ve öyle bir yerde jandarma veya polis gelirse ruhsatı göstermem yeterli olur mu?

Şimdiden teşekkürler.

• Merhaba. İstanbul Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum. Yivsiz 12cal tüfek aldım. Ancak bir türlü atış yapabilecek uygun bir yer bulamıyorum. Çatalca, Silivri, Büyükçekmece fark etmeksizin sorunsuz pas sökebileceğim bir yerleri tarif edebilir misiniz bana.

Ve öyle bir yerde jandarma veya polis gelirse ruhsatı göstermem yeterli olur mu?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba;

Eğer tüfek ile avlanmıyorsanız sadece ruhsat göstermeniz yeterli olur.

Ayrıca İstanbulda;

Linkte verdiğim;

POLİGONLAR – İSTAV

İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor klubü

Adres: Poligon, Poligon Cd. No:1, 34460 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 277 89 05

Kugat Fırearms A.ş Açık hava atış poligonu

Adres: Büyükbakkalköy, Kemer Sokak, 34876 Maltepe/İstanbul

Telefon: 0544 145 31 56

gibi yerlerde tüfek ile atış yapmanız mümkün. Mesafe biraz uzak olsada bunların dışında gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz pek yer yok malesef. Bende atış için ez 60Km gidiyorum.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa