Yeni Kral İmperium

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tasarım FX den çok marka ismi aklıma gelmedi Avrupa bir tüfek var onun birebir kopyası olmuş tasarım güzel karbon tüp ile çok daha yakışıklı olur

63 cm buyuyla tam bir bullup olmuş gördüğüm kadarıyla regülatör yok ama uygulanabilir gibi

53cm namlu kullanmışlar bu namlular gayet isabetli oluyor.

YouTube de 1 tane bile tanıtımı yok demekki dumanı üstünde bir model ben beğendim

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Bu kadar küçük bir pcp yapıyorsunuz da bari ağırlığını azaltın değil mi? Hep aynı 3 kg ve üzeri..

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Evet mekanizmayı örten sac zımbırtılar gereksiz olmus. Daha ince bir namlu, karbon tüp ve karbon namlu ceketi ve gereksiz fazlaliklarından kurtulursa kuş gibi olur

• Namlu boyuna göre çok derli toplu görünüyor, en azından fotoğraflardan göründüğü kadarı ile, Tüfekte regülatör varmı bilmiyorum, fakat çekiç altında sanırım plenyum mevcut, valve'da plenyuma takılı halde,mekanizmayı kuracak olan bar ve plenyuma hava transferi yapan yol ise ızgaranın altına gizlenmiş, kırmızı parça ise sanıyorum güç ayarı için.
    Ceket Big horn modelindeki gibi, gövdeden değil, namludan sabitlenen türden yani namluya bir kastırma yapmıyor buda artı.
    Kral'ın 53 namluları gayet güzel solid atıyor, 58 ve 70 lerde aynı şekilde. bu ebatlarda, fabrika çıkışı solid atabilecek namluya sahip heralde piyasadaki tek yerli tüfek oldu, gayet güzel olmuş, ilk izlenimler bu yönde, birde plenyumu tam manası ile kullanarak güç ayarı konusundada fonksiyonelde bir esneklik sunarsa tadından yenmez :) hayırlı olsun.