KONU SİLİNEBİLİR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu 3 tüfek arasında kaldım rahat kurulumdan dolayı 135 düşünüyorum 155 çünkü bana uğraştırıcı geldi.Ama namlu yamulmasından bahsediliyordu 125te acaba bu kadar kolay mı namlu yamulması kullanan 135 alıpta namlusu yamulan varmı aranızda birde 3400tl 135qe vortex 2850 135 diyorlar arada çok fark varmı birisi galiba uzun namlu.

• omertufek

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “HATSAN 135QE VORTEX,135 VE 155 TORPEDO VORTEX HANGİSİNİ ALMALIYIM ACİL!!” Yeni Başlık: “KONU SİLİNEBİLİR”.
  • Bu 3 tüfek arasında kaldım rahat kurulumdan dolayı 135 düşünüyorum 155 çünkü bana uğraştırıcı geldi.Ama namlu yamulmasından bahsediliyordu 125te acaba bu kadar kolay mı namlu yamulması kullanan 135 alıpta namlusu yamulan varmı aranızda birde 3400tl 135qe vortex 2850 135 diyorlar arada çok fark varmı birisi galiba uzun namlu.

Ürünler magnum sınıfı birbirlerine çok yakın. Bu tüfeklerde dürbün sıfırlama çok başarılı değil bunda baya sıkıntı yaşarsınız. Namlu eğilmesini bende duydum. Fakat ilk etaplarda başınıza gelecek bir durum değil. Zamanla oluşma durumu muhtemel. Alttan kurmalı bir model düşünebilirsiniz.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa