YENİ BIÇAĞIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kan elbette ki bıçak girdiği an akıcaktır, ancak oluğun amacı bu işlemi hızlandırmaktır. Ayrıca hem kılıçlarda hem de bıçaklarda çok uzun yıllardır uygulanan bir tekniktir.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bir araştırma yaptım.genel kanı kan oluğunun yararlı olduğu yönünde.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Bıçağı kasa soktuğunuz zaman kas darbenin etkisiyle kasılır ve bir daha çıkartıp tekrar saplayamazsınız... İşte, kan oluğu, bu kasılmayı savuşturmak ve bıçağı tekrar tekrar sokabilmek için yapılmıştır... Yasaklanmasının sebebi de sadece budur...

Psikopatların bıçaklarının olmazsa olmazıdır... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben kan oluğu olmayan bir bıçağı birine soktuğumuzda iç kanama geçirir diye duymuştum ;kihhik, başka bi yerde ise kan oluğu olmayan bir bıçağın savaşta kullanılmasının yasak olduğunu duymuştum. Sanırım savaş kuralıydı. Yanlış olabilir =)

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• hangi purolar var.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• öyle yerlerden alış veriş yapmayın,terörist yandaşlarının kullandığı ticari bir yoldur g;$i

• Hiç alışveriş yapmış değilim bi kere yolum düştü zaten, onda da işe yarar bi tek el dürbünleri ve kabar bıçakları hatırlıyorum işte.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• hangi purolar var.

cok çeşitli ama genelde aldıklarım öğrenci işi olan backwood,king edward gibi eh işte kaliteli purolar,yoksa cohiba gibi pahalı purolarda(5 li paketi 60 70 lira olması lazım) var...

--- Gamo Hunter 440(GRTIII altın tetik) 4.5mm ---

ankara

• Ben bir bıçak kolleksiyoncusuyum. Geçen sene bi polis abimiz kolleksiyonumu merak etti evimde ona kolleksiyonumu gösterdim , bana dediki bunları bildirdinmi karakola ? Dedim ilk defa senden duydum bildirmemizmi gerekir dediki emin değilim ama sanırım kolleksiyoncuların kolleksiyon yaptıklarını karakola bildirmeleri gerekiyor. Bikaç kişiye sordum kesin bir cevap alamadım karakolada gidip soramadım nedeni ise bıçak başına falan para alırlarsa diye düşündüm o zaman baya külfetli olurdu bilgisi olan varsa lütfen aydınlatsın. Birde yenilerde Co2 havalı tabanca aldım üzerinde silah masasına bildirmeniz ve kaydettirmeniz gerekiyor yazıyo bu gün araştırdım karakolda ruhsat amirliğimi ne varmış ona bildirmemiz gerekiyomuş.Şimdi ben evdeki havalı tüfekleridemi kaydettirmeliyim yoksa sadece tabanca içinmi geçerli ?

eskisehirteam.png

• Satın aldığınız tabanca sanırım ekol. Silah masasına bildirmeniz gerektiği ile ilgili uyarı Ekol kurusıkı tabancaların kutusundan kalma bir uyarı havalı silahlar için geçerli değil. Karakola bildirimde bulunmanız gereken bıçaklar "Yasak Ateşsiz silah" olarak sınıflandırılan; hançer, kama, pala, kılıç, saldırma, sustalı çakı, kasatura ve süngü sınıfına giren bıçaklar.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam