üstadlarım bana bu tüfekle ilgili ne söyleye bilirsiniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben bu tüfeği almayı istiyorum sizden yorum alamak istiyorum bu konulardan anlayan kulllanan varsa cvp versin lütfen teşekkürler....

Model : Hatsan 145 W.S
    Kalibre : 5.5
    Toplam Uzunluk :117 cm
    Namlu Uzunluğu :43 cm
    Ağırlığı :4,2 kg
    Namlu çıkış hızı :( 5.5; 300 m/s)
    Altan kumalı Sabit Namlu
    Tek kurma- tek atış
    Kapalı truglo arpacık
    3-942 ışıklı Webley Scot dürbün hediyelidir.

1.isabeti
    2.fiyatı
    3.sağlamlığı bu soruları cvp larmısınız?

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Parana kıymet veriyorsan Hatsan'dan uzak dur. Bütçeni biraz daha büyütüp daha iyi bir silah alabilir ya da forumun ikinci el ilanlarına bakabilirsin. İki şekilde de pişman olmazsın. Hatsan dersen, yanında pişmaniyet müessesenin ikramı gibi birşey.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bu fiyata pcp al diyeceğim ama bide pompa almak zorundasın eğer imkanın varsa tüfeği yakından gör atış yap hatsanın yaylı tüfeklerinden ben memnunum ama memnun olmayanlarda var tamamen şans meselesi belkide gamo tüfeklerde iyi zaten bütçene göre fazla seçenek kalmıyor satılıklarda patriotlar var 1.nesil onlara bi bak derim şimdiden hayırlı olsun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• ille de hatsan diyosanız bari torpedo 150-155 falan bakın, ama bunu boşverin çünkü pellet yükleme yeri çok dandik geldi bana. açık söylemek gerekirse hatsan en azından ufak ufak yaylı işini becermeye başladı, biraz daha kaliteli bir keçe ve eskiden kullandığı metal tetiğe dönerse çok başarılı olacağından eminim.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Aynı fiyatlarda ömürlük olsun dersen=gamo mod440,diana mod 31 panther , webley longbow yada patirot.

• bir gamo kullanıcısı olarak, yaylı hatsanların artık ufak tefek farklar dışında gamolardan pek aşağıda kalacağını düşünmüyorum, gamo alıcağıma hatsan 100x almayı tercih ederim mesela. gene aynı geyiğe geliyor ama gamonun doğru düzgün bir servisi yok herşeyden önce. iki gün sonra yay yumuşadı keçe yırtıldı uğraşki tamir ettiresin.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Birdakika ben adanda oturuyorum vede ideal avın devamlı müşterisiyim ben kullandığım zamanlarda en ufak bir servis sıkıntısı görmedim mesela arpacık çatlamıştı ucretini ödeyip anında aldım vede kendim tatktım.istersen biz takabiliriz dediler...
    Birde bu şikayetlerinizi kendilerine bildirecem bakalım ozaman size karşı daha sorunsuz olabiliyorlarmı?

• valla geçen sefer keçe ve yay değiştirirken tetiği oturtamamışlar herhalde, tüfek kurulu bir halde pellet yüklerken, tüfek aniden patladı ve namlu büyük bir hızla geriye attı. son anda elimi kurtardım bi kaç çizikle atlattım, az daha parmaklardan oluyodum. bu işlerinde ne kadar dikkatli ve disiplinli oldukarlının bir kanıtıdır herhalde.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• hmm geçmiş olsun dicek bişe bulamıyorum ciddi ciddi gittiğim zaman bütün bu olayları bildirecem kendilerine.

• ille de hatsan diyosanız bari torpedo 150-155 falan bakın, ama bunu boşverin çünkü pellet yükleme yeri çok dandik geldi bana. açık söylemek gerekirse hatsan en azından ufak ufak yaylı işini becermeye başladı, biraz daha kaliteli bir keçe ve eskiden kullandığı metal tetiğe dönerse çok başarılı olacağından eminim.

Hatsan Torpedo 150 - 155 ve Mod 140 ile W&S Special edition'ın pelet yükleme yuvaları arasında çok fark var. Mod 140 ve Torpedo 155 de eski yivli tüfeklerdeki gibi sürgülü bi sistem var ancak W&S Special edition'da aç kapalı bi sistem var ve çok kullanışlı..

• kullanışlı ve basit olabilir ancak, aç kapa yaptığınız o parçanın iki ucunda da o-ring var. o-ringler potansiyel hava kaybı yerleri sayılabilir. bence ne kadar az o-ring varsa o kadar iyidir. ayrıca 150 torpedoda ufak da olsa bir bolt action kullanma zevki yaşıyor insan onu da hiçbirşeye değişmem. :)

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bence hatsana bulaşmayın fx revolation alın atışın tadını çıkarın.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Dostum para herzaman konuşur bazende şarkı söyler paran yoksa pellet bile alamazssın marketteki ürünlerin fiyat etiketlerine bakıp geri yerine koyarsın ;şrofls;.;box;x;tacli#

• Dostum para herzaman konuşur bazende şarkı söyler paran yoksa pellet bile alamazssın marketteki ürünlerin fiyat etiketlerine bakıp geri yerine koyarsın ;şrofls;.;box;x;tacli#

Hatsan'ın kalitesiyle Fx'in kalitesini karşılaştırmak ne kadar yanlışsa düşük bütceli hatsanın fiyatına karşılık Fx alın demek de okadar abes... (!)

Hatsan fiyatına Fx alabildiğin zaman para değil dans etmek, yılan dansı bile yapar..

• Hatsan'ın kalitesiyle Fx'in kalitesini karşılaştırmak ne kadar yanlışsa düşük bütceli hatsanın fiyatına karşılık Fx alın demek de okadar abes... (!)

Hatsan fiyatına Fx alabildiğin zaman para değil dans etmek, yılan dansı bile yapar..

;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;

STRIKKER WORTEX

• Hatsan'ın kalitesiyle Fx'in kalitesini karşılaştırmak ne kadar yanlışsa düşük bütceli hatsanın fiyatına karşılık Fx alın demek de okadar abes... (!)

Abes olan parayı çöpe atmak hatsanı kimseyi önermiyorum ne deseydim ayrıca fx fiyatlarıda o kadar abartılı değil ben zengin değilim ama parasını hak eden tüfekler herkesinde almaya gücü yeter yeterki almak istesin fiyat bahane.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().

• Dikkatinizi çekerim, önerdiğiniz tüfeğin fiyatı arkadaşın düşündüğü tüfeğin 10 katı. Tabii ki FX'ler müthiş silahlar ama öneride bulunurken de biraz gerçekçi olmak icap eder sanıyorum.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Herkesin düşüncesi farklı olabilir benim düşünceme göre gayet gerçekci neden şaşırdığınızıda anlamış değilim üstelik hatsan almak isteyen arkadaş bütçesinide belirtmemiş şu kadar verebilirim diye vede hatsan almak istene pcp tüfekleri ilk önerende ben değilim ben bu işi bilmeden önce hatsan125 almak istiyordum forumları inceleyince 6 katı para verip hw 90 aldım sonra 77 kullandım şimdide diana 54 yani demek istediğim istek meselesi bu işi doğru düzgün yapmak isteyen herkesin sonunda yapacağı iyi bir pcp sahibi olmak. :thumbup:ayrıca sayın eblemiş sizin hatsan almak isteyen arkadaşa öneriniz nedir gamo derseniz 400,500 lira vede hatsandan çok bir üstünlüğü yok hw 97 k derseniz güzel ama güç konusunda tatmin etmeye bilir 750 ,800ytl diana 54 kullanıyorum güzel 1250 ytl cvarında ama 1250 ytl vermektense biraz daha zorlanıp pcp almak daha akıllıca değilmi.

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen kartalcin ().