LOGUN S16 PİYASADA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Valla biz de bir keresinde açık arazide 50 metrede 12 mm c-t-c 5 atışlık grupman yaptık ama dikkatinizden kaçmış sanırım :(

Yurdışında gidip orda mı yapsak bu grupmanları ;şrofls;.

galiba MASTER Logun S16 nın gurubunu abartı bulmuş, başka silahlarla böyle bir gurubun yapılabildiğini mutlaka biliyordur. ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ülkü abi şu logun denen pcp den bahsedermisiniz? gücü istikrarı vs..

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• gelsin gelsin bu haberler cok güzel herkesin ödeyebileceği bir tutar var ne kadar cok secenek olursa o kadar cok iyi olur diye düşünüyorum bu tür haberler her şekilde bizim için sevindiricidir en azından benim için öyledir.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• galiba MASTER Logun S16 nın gurubunu abartı bulmuş, başka silahlarla böyle bir gurubun yapılabildiğini mutlaka biliyordur. ^^

Abicim beni bitek sen anlıyosun.SAOL.
    Konu S16 nın grupmanı ambrosia ne zaman denedi bu silahı anlayamadım ?

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• üstüme vazife değil ama , sanırım ortada bi yanlış anlaşılma var Buluthan abi kendi silahlarıyla yapmış oldukları grupmandan bahsetmiş , logundan değil.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• yanlış anlayan sanırım ambrosia.çünkü master logun'un grubundan bahsetmiş.bana abartı gibi geliyor demiş.ambrosia a türkiye'de bu grupları kendilerinin yaptığını söylemiş.ama kendileri airairm kullanıyor diye biliyorum ben,logun değil.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380