FX Gladiator 50MT Ayakta Destekli Grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hic 21 grain le deneme yapma sansin oldumu?Agir pelet la gladyonun neler yapabildigini gormek isterim.Mustafa abide su modlama calismasini bitirsede bu makinanin daha neler yapabilecegini gorsek. benim icin asil onemli olan makinanin modlamaya ne oranda tepki verecegi ama ic gudulerime sorarsaniz bu makina 21 graini 1100 fps lere kadar cikarir ve ses hizinin hemen altinda 21 grainle mukemmel grupmanlar yapabilir.Tabi erbabinin elinde mesala senin elinde Ugur .bu gruptan sonra asmissin abicim mengeneye baglasan acik alanda ve az cok ruzgarda 16 grainle bu kadar olur.
    Tekrar tebrikler.

Hocam 21 grain ile attım ama grup denemedim, tahribat testi yaptım. Bi dahaki buluşmada denerim ;)

Eline sağlık Uğur artık senden korkulur. Fotoshopla bile daha iyisi olmazdı ;şrofls;.

Teşekkürler Rıfat Abi, buluşmalarda sizlerin tecrübelerinden bulaştı bi şeyler ;tese;kkur

Çaktırmadan kaşla göz arasında atıverdi :) Ne ara attı anlayamadık ;şrofls;.

Valla yaw, dürbün sıfırlanmadı, moderatör mallaştı, tamir oldu dur deneyelim derken arada oluverdi ;şrofls;. Koşa koşa gittim aldım geldim hatta gaza gelip hemen resim çekelim dedim ya :D

atanın da vuranında eline gözüne sağlık x;.z:D

Çok teşekkürler, umarım böyle devam eder ^^

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Hic 21 grain le deneme yapma sansin oldumu?Agir pelet la gladyonun neler yapabildigini gormek isterim.Mustafa abide su modlama calismasini bitirsede bu makinanin daha neler yapabilecegini gorsek. benim icin asil onemli olan makinanin modlamaya ne oranda tepki verecegi ama ic gudulerime sorarsaniz bu makina 21 graini 1100 fps lere kadar cikarir ve ses hizinin hemen altinda 21 grainle mukemmel grupmanlar yapabilir

+1
    şiir gibi olurdu be..

• Rüzgardan daha az etkilenecektir. Aynı hava şartlarında kıyaslama yapmak lazım. Ama tabii 1100fps'yle atarsa 21'lik pelleti daha ne olsun ;şrofls;.

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)