bilmiyorum da

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım da şunu sormak istiyorum modifikasyona en yatkın marka hangisi. hangileri daha kaliteli şekillerde modifiye edilebilir. bir marka üzerinde örnekleyerek anlatırsanız sevinirim. bi tüfek almak istiyorum normalde 5,5 mm torun kullanıyorum ne zman ne şekilde değiştirmemi tavsiye edersiniz. önerilerinizi bekliyorum saygılarımla

with bst regards from rookie

• forumumuza hoşgeldiniz,
    bu başlık altında birçok modifiye var, onları okusanız size yardımcı olur sanırım, değişik markalar üzerinde yapılmış çalışmalar var.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bence tüfeklerin modifikasyon oranı o tüfekte bulunan parça sayısıyla doğru orantılıdır.

• Bence tüfekle fazla oynamadan orijinal değerleriyle veya en fazla %5 civarı güç artışı getirecek modifiyelerle kıllanmak en doğrusu. Genellikle güç artırırken isabetlilikten harcıyorsunuz. Ayrıca tüfeğin başka kısımları artırılmış güce uygun dizayn edilmediğinden arızalar çıkabiliyor.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• bence en güzeli orjinal hali

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• peki şunu öğrenebilirmiyim pre charced pneumatit tipler mi daha kullanışlı yoksa tek kırmalar mı bunu öğrenebilirmiyim bunların çalışma mekanizmlarında ne gibi farklılıklr var ne üstünlülkeri ne zararlaı var bunlasrı aktarabilirmisiniz varsa hangi konu başlığı altında bulabilrim 8|

• ve bu arada bu dalın teknik literatürünü iyi bilmiyorum bu konuda da yardımlarınızı rica edeceğim ;$.,

• öğrenmek istediğiniz bilgiler forumda fazlasıyla mevcut.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• öğrenmek istediğiniz bilgiler forumda fazlasıyla mevcut.

+1 Önce forumdaki konuları dikkatlice inceleyin ve temeli oluşturun. Daha sonra aklınıza takılan olursa zevkle yardımcı oluruz.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)