en güçlü yaylar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bir tane Tatar yayı almak istiyorum. Okçulukla ilgili sitelerde satılık arbaletler var. 150 Lbs. gücünde.
    Şöyle bişey; http://www.okculuk.com/pinfo.asp?pid=96
    Bunlrın satışı serbest diye biliyorum. Acaba bunlara benzer değişik marka tatar yaylarını yurt dışından getirmede sorun çıkar mı ?
    Bilgisi olan arkadaş cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Az önce .nette ararken bir haber okudum ; http://www.lifeinbursa.com/hab…en_arbalet_operasyonu.htm
    Bunlar benim almaı düşündüğüm modeller. Reddot yada dürbün takılabiliyor. Bu silahların yasal olarak yasaklanmışlığı yok ama yakalanırsan yasak sınıfına giriyor. Ben öyle anladım. Yarın, öbürgün bir çevirmede polis aracın bagajında falan rastlarsa ne olur acaba ?

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Official Post

Bunlar yasa ile yasak olduğunu biliyorum ben Hasan.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Belki de Evren'in bu bilgi dolu ve ağırbaşlı cevabını biraz da benim uyarıma borçluyuz.

;d; ;d; ;d; Sen mükemmelsin... ;d; ;d; ;d;

• Rica ederim. Asıl mükemmellik kişinin bir yazının tümünün içindeki işine gelen bir kısmı alıp ona cevap yazmasıdır.

Tartışmayı bu konunun altında uzatmayalım isterseniz. g;$i

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Hogo amacım tartışmak ve kimseyi de kırmak değil burada hepimiz forum dostuyuz hoşça zaman geçirip birşeyler öğreniyoruz.Konuyu uzatmadım cevap yazdım sadece.Yanlışım varsa kusura bakma. g;$i

• arkadaslar az önce izlediğim bir belgeselde tozkoparan İskender den bahsediyordu bu ünlü kemankesin 846 metreye yaptığı atış beni çok etkiledi

• sorularının cevaplarını yaşar metin aksoy hocanın yanılmıyorsam habertürk teki yaklaşık 8 10 saatlik programından edinebilirsin.

GAMO HUNTER DX COMBO 4.5 MM.
    GAMO 3-9x40 DÜRBÜN