Gamo px-107 havalı tabanca hakkında soru ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar arkadaşlar .. ben gamo px-107 havalı tabanca almak istiyorum.

daha önceden gamo px-107 alıp kullanan arkadaşlar, bu silah için neler söyleyecekler ?

gamo px-107 ' nin iyi ve kötü yönleri nelerdir?

avantajları, dezavantajları nelerdir?

tavsiye ederlermi?

ayrıca bu silah'a yivli namlu takılabilirmi?

yivli namlu takılırsa atışın etkisi artarmı ?

gamo px-107 kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

selam ve seygılarımla...

• o zaten yıvlıdır ama yıvsızde olsa çok bişey deişicenı sanmıom cunku hız az tum tabancalardada böle yıvler ve setler kursun peşlletın atıldıında ıstıkrar salıo bb atıldıında ise bişey deişmio.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• sormak istediğim gamo px 107 diğer havalı tabancalardan bir farkı varmı?

bilyenin namludan çıkış hızı gibi?

kaç metrede ne kadar etkisi olduğu gibi?

bu silahın diğer havalı tabancalardan farkı nedir?

• sayın arkadasım o tabanca ile max 20 metreden soda şişesını daıtabılırsın bb atışı ile ayrıca tek kursunda koyabılırsın ıçıne yanı kursun pellet bu yuzden namlusu yıvlı kursun pellet koyarsan bıraz daha isabetlı atış yaparsın 20 metrede soda şişesıne hiç bişey yapmaz hatta 10 metredende yapmaz ama daha ıstıkrarlı atış yaparsın ayrıca bu tabancayı almayı duşunuosanız almayın çunku bu tabancalar 1 kaç kullanım sonra contalarından hava kaçırıo ayrıca hızı 120 m/s ılk 10 atış daha sonra hızı duşuo ve 40 ıla 50 atış yapabılırsınız ayrıca contaları nı bulmanız zor urasılıcak bışıy deıl asa yukarı butun tuplu havalı tabancalar böle sıze sorunsuz ve gucu sızı tatmın edebılecek dıana p5 önerırım yaylı pıstonlu stabıl atış deerı 160m s aksı takdırde dıerlerı ıle sorun yasarsınız bende 3 tabanca var tuplu hepsı bozuk yaptıım atışlardanda bişi anlamıodum havası kaçıo gucu duşuo kullanışlı deıl .BU tuplu tabancalarla 40 50 atışıda 120 m s hızda yapsaydınız gvıne alınırdı ama hız ılk 10 atıştan sonra yarı yarıya duşuo ve atış mesafenız max 25 metre dıana p5 ıle 40 metre net atışlar yaparsınız modıfıe de edebılırsenız hıznı 190 ms lerre cıkarmanız mumkun ozamnda 50 metre guzel atışlar yapabılırsınız bunları hıç bı tuplu tabancayla yapamazsınız.

• ayrıca guç konusunda butun tuplu tabancalar aynıdır gamo rovelver hrıç o enkötusudur ben 1 gun kulanabıldım gerıde ıade edemedım fakat yaylı tabanclar guç konusunda farklıdır.