sarsılmaz 4.5 modifiye ekipmanları.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar ilk göz ağrım olan (sarsılmaz 4.5 )modifiye etmek istiyorum ancak yay,keçe.vb. malzemeleri nereden bulacağımı bilemiyorum.

aranızda bu konuda bana yardımcı olacak birisi mutlaka vardır diye düsünüyorum.

gerekli olacak tüm malzemeleri, nereden :him:s ve tahmini kaça temin edebileceğimi yazarsanız sevinirim..

• arkadaşım bilmiyorum neler yapacaksın , ama tüfek modifiye edeceksen , sana yay ucu ağırlığını artırmanı , hava transfer boşluğunu 0,5 mm büyütmeni tavsiye ederim , tabi daha kuvvetli yay bulursan çok etkili olur modifiyen ...

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...