Webley ve webley patriot.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, webley marka silahlar ve özellikle webley patriot hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim? özellikle daha önce kullanan arkadaşlar gücü, tepmesi, evladiyelik bir silah olup olmamamsı konularında görüş belirtirlerse sevinirim. Fiyatı ile cazip bir silah konumunda şu an. ama pek yaygın değil forum üyeleri arasında sanırım.

ankarateam.png[color=#0000ff]

• hatsanın fabrikasında üretildiğini biliyorum

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• selamlar...

Daha önce webley Patriot hakkında namlunun kötü olduğu fakat piston keçesi ve yay konusunda halihazırdaki hatsan mod 135 den daha iyi olduğunu ve yine sanırım hosomoklunun yazısından emniyetinin çok kullanışlı olduğunu okumuştum... merakım silahın isabetliliği hususunda...sürati ve gücü benim için yeterli seviyede fakat kullanan arkadaşlardan özellikle hosomoklu'dan silahın isabetliliği konusunda bilgi alabilirsek sevinirim...

Tüm arkadaşlara selamlar...

Kaan YEY :thumbup:

• Hakan abi şu webleylerden bir 70-80 metre grubu yapıp yayınlayabilir misin?Ben de detaylı bir isabet testi bekliyorum...
    saygılar.