Gladiator .22 45m grupmanlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Atıcılar biatlon yapmıyor. Bu sebeple istersen 1 saatde 5 atış yap. Süre ile ilgili olarak da; 5-6 saniye nişan alıp atış yapmak için gerekli maximum süredir.

Önemli olan grupmandır.

bende bıatlon yapıyor demedım zaten. ama derdımı anlatamadım heralde. mesale 2ad. 100mt 5cm gurup var bırı 1 saatte yapılmıs bırı 5dak. kımseyı kımseyle yarıstırmak ıcın degıl ama kendımızle kıyaslamak ıcın faydalı olur dıyorum

STRIKKER WORTEX

• doğru diyosun lazarow, bundan sonra sürei yazmak veya daha fazla ayrıntıya girmek forum açısından daha faydalı olabilir ben de üzerime düşeni yapacağım, ama bazen toplamı 30 saniyede 5 atış yapıyorum burada da uzun uzadıya psikolojik nedenler anlatamayız, lakin yinede yazalım kendimizi geliştirmemiz açısından, disipline olmak yani.

FX GALADYATOR
    KRAL PUNCHER BREAKER W

huğlu sp

huğlu 5+1 otm

üzümlü 7+1 pomp

• doğru diyosun lazarow, bundan sonra sürei yazmak veya daha fazla ayrıntıya girmek forum açısından daha faydalı olabilir ben de üzerime düşeni yapacağım, ama bazen toplamı 30 saniyede 5 atış yapıyorum burada da uzun uzadıya psikolojik nedenler anlatamayız, lakin yinede yazalım kendimizi geliştirmemiz açısından, disipline olmak yani.

bencede. 2saate bı gurup yapıp kendımızı sınıper zannetmeyelım dıye ıstedım ben bunu. bı bakıcaz adam bızım gurubun daha ıyısını 3 dak. yapmıs ozaman anlıycaz ıste yolun neresınde oldugumuzu. ben kendımle kıyas ıcın rıca edıyorum gurup yapıp yayınlayanlardan zaman bılgısını. kımse ustune alınmasın. saygılar

STRIKKER WORTEX